Kategorie

Potápění Prostějov

4,2 / 5 (55 hodnocení)

Vybrané hodnocení: "Přístup "

Dnes otevřeno: 6:00–21:00 Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky

Hodnocení podniku Potápění Prostějov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mirunka

Přístup

Komunikace

20. 7. 2015
Užitečné? Ano
Petr

Nezapomenutelný zážitek
Perfektní přístup
Samá pozitiva

13. 7. 2015
Užitečné? Ano
Monika

Potápění bylo super, instruktoři byli ochotní a vstřícní. Byla trochu zakalená voda,ale to bylo vlivem ostatních koupajících se lidí. Lokalita Výkleky byla je nádherná. Vřele doporučuji.

9. 7. 2015
Užitečné? Ano
Hellena

Samotné potápění bylo skvělým zážitkem, ale organizace byla hrozná - nejdřív pokus o potápění bez povolení, potom přejezd na vlastní náklady do další lokality a na to, že z ponoru měly být i fotky, se asi zapomnělo...

23. 12. 2014
Užitečné? Ano
Antonín

Mám s touto formou negativní zkušenost. Na webových stránkách uvádějí, že je možné se na termín ponoru přihlásit telefonicky nebo e-mailem. Má zkušenost je taková, že telefonicky jsou velmi špatně dostupní a na e-maily reagují se zpožděním nebo vůbec. Když jsem se se synem na termín řádně přihlásil (v červnu) a přizpůsobil celodenní program této akci, byl ponor zrušen na poslední chvíli (večer před akcí) a byl jsem odkázán na náhradní termín. Takto se to opakovala 4x (naposledy v září). Z tohoto důvodu jsem chtěl odstoupit od smlouvy a žádal vrácení peněz. Firma HaRdive se mnou přerušila veškerou komunikaci a na mé opakované e-mailové výzvy nereagovala. Až pod pohrůžkou zveřejnění kauzy mi bylo přislíbeno vrácení finanční částky bez provize Slevomatu do 30 dnů. Bohužel jsem se ani přes upozornění na blížící se konec termínu žádné částky nedočkal.

8. 12. 2014
Užitečné? Ano

Další hodnocení (19)