CK Petra Tour

4,5 / 5 (16 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byla to perfektní dovolená. Skvělé umístění hotelu, termální bazén v místě, ochota paní majitelky vyjít vstříc klientům, prostě super. Také cena odpovídala a byla velmi příznivá. Poobyt jsem si opravdu užila v klidu a v pohodě.“

Cestovní kancelář

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CK Petra Tour

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Petra Tour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 16 hodnocení
Lucie

Byla to perfektní dovolená. Skvělé umístění hotelu, termální bazén v místě, ochota paní majitelky vyjít vstříc klientům, prostě super. Také cena odpovídala a byla velmi příznivá. Poobyt jsem si opravdu užila v klidu a v pohodě.

23. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Lokalita, domluva pri rezervaci

7. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

Po pocatecni spatne komunikaci jsem se toho trochu bal, ale vse probehlo uplne v poradku, nebyl nejmensi zadrhel. Pohodlna cesta, krasny hotel a vynikajici jidlo. Nemam co vytknout.

16. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petina

Ostrov Ischia byl kouzelný, nicméně předchozí komunikace s cestovní kanceláří CK Petra Tour ČB, a domlouvání podmínek byla katastrofa. Voucher byl zakoupen minimálně dva měsíce dopředu, přičemž cestovní smlouvu jsem k podpisu dostala bohužel až 4 (!) dny před samotným odletem.

8. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

Ostrov Ischia je proslulý termálními prameny. Jeli jsme sem jakožto dvě maminky se třemi dětmi. Byly jsme ale zklamané, když nám po příjezdu bylo řečeno, že děti do termálních pramenů nesmí, až od 12 let. Je to z důvodu radioaktivity těchto míst a nevhodnosti pro dětský organismus. Termální voda byla i v bazénu u hotelu. Hotel byl na výši, kolem ze všech stran silnice a k moři nebylo možno se dopravit jinak, než svozem. Jelikož svoz jezdí ráno v 10h a zpět v 18h, což není reálné, být takto dlouho u moře, stejně jsme museli šlapat ten krpál s malými dětmi do kopce. Cesta úzká, aut docela dost, do toho bláznivý italové na motorkách. Nic příjemného a odpočinkového. Majitelka hotelu byla velice nepříjemná, byť byl hotel čistě uklizen. Výlety, které CK přes delegáta organizovala byly předražené, pro děti byla cena téměř stejně vysoká jako pro dospělé. Na jednom z výletů (výlet kolem ostrova) došlo k úrazu pána z naší skupiny, moře bylo nebezpečné a rozbouřené, vina byla na straně kapitána, jelikož k úrazu došlo vlivem toho, že sedačka nebyla pevně ukotvena k lodi a dotyčný pán se při velkých vlnách s žídlí zřítil na bok lodi, kdy si poté zlomil obě kosti na předloktí. Majitelka hotelu byla velmi nepříjemná a arogantní a odkazovala na kapitána (Itala), byť výlet byl placen delegátovi. Jak to dopadlo, nevím. Ale z hlediska těch termálů jsem byla velmi zklamána, v nabídce mělo být uvedeno, že NENÍ VHODNÉ pro děti nebo minimálně uvedeno upozornění. Byla jsem ráda, že jsme se z „dovolené“ vrátili v pořádku…

25. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem