Hodnocení podniku  Rezidence Orlík a.s.

4,4/5 (581 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Tenisový kurt, vnitřní bazén a vířivka, prostředí v restauraci, možnost výběru jídla.

Nevysypaný koš po předchozích klientech, roleta na oknech z doby XY, kterou jsme museli držet očima, aby se nerozpadla, ubytování ve vedlejší budově, která má do luxusního pobytu poměrně daleko, rezervace plachetnice, která odjela bez nás, i když jsme byli zavčasu na místě setkání, tudíž bychom museli čekat další hodinu a to jsme neměli zapotřebí. O nízké hodnocení celkového pobytu se postaraly i recepční, které působily dojmem, že je ta práce moc nebaví. Byla jsem z pobytu poměrně zklamaná, také cesta k přehradě je trochu delší a pak hlavně cestou zpátky docela dost do kopce. Pobyt nedoporučuji, možná, pokud by byl v hlavní budově, jinak ne.

5. 5. 2017
Mdrnek

Personál se snažil být v rámci možností nápomocný.

Služby neodpovídali popisu… V hotelu nefungovala výřivka, jeden den byla funkční jen jedna sauna, která tak byla neustále plně obsazená. Ve vile chybělo základní vybavení v kuchyni (hrnce, plech do trouby, jen jeden tupý nůž apod.).

23. 2. 2017
Veronika-stefanova

Misto

Venkovní bazén

Vyjádření partnera
Rezidence Orlík a.s. Před 4 roky

Dobrý den, venkovní bazén bude procházet v roce 2017 opravami.

11. 10. 2016
Martina

Milá obsluha, příjemné venkovní posezení, dobré jídlo, hezké prostředí

Ubytování absolutně neodpovídá fotografiím, navíc jsme nebyli v hlavní budově ale ve vedlejší, což by být nemělo, voucher byl na ubytování v hlavní budově, takže jsme vlastně zaplatili víc než kdyby jsme měli slevový voucher, pokoj měl být s balkonem, ale balkon žádný nebyl. Koupelna v horším stavu.

Vyjádření partnera
Rezidence Orlík a.s. Před 4 roky

Dobrý den, pokud nebylo místo na hlavní budově, tak Vám recepcí bylo nabídnuto místo na vedlejší budově, a také jste zajisté museli být informováni, že zde není 4*. Také tuto informaci dostáváte potvrzenou k odsouhlasení přes závaznou objednávku. Pokud jste neměli pokoj s balkónem, tak to mne velice mrzí, nicméně vím, že pokud by bylo místo, tak by Vás slečna recepční zajisté přestěhovala na jiný pokoj. Vždy se snažíme hostům vyjít maximálně vstříc. Přesto se Vám omlouvám, za toto nedorozumění. V těchto případech je vždy lepší spojit se s manažerem.

3. 10. 2016
Lad

Masáž, jidlo, sauna..

Jeli jsme na wellnes pobyt kdy bylo cca 100 děti ve veku kolem 7 let.. Absolutně bez dohledu behali po celém areálů hotelu a dělali velmi velký hluk.. Cesta k hotelu byla ve velmi špatném stavu.. Rekl bych spise v tragickem.. Korunu tomu vse dodala dáma údajně manažerka hotelu co dělala přípravu na svatbu a do pozdních večerních hodin luxovala… Do konce kolem nas chodili s vysavačem i pri večeři… Uz nikdy vic tohle… Wellnes pobyt si představuju jinak… A zapomnel bych ze malé pivo na plazi stalo 50,– 😊

Vyjádření partnera
Rezidence Orlík a.s. Před 4 roky

Dobrý den, současně s Vámi zde byl pobyt rodičů s dětmi. CHápu, že jsou děti hlučnější, ale skupinka o které píšete, byla velmi příjemná a milá. Bez dohledu zajisté nebyli. Cesta k hotelu bohužel nepatří hotelu a neví v naší moci s tím cokoli udělat. Přípravu na svatbu jsem dělala já osobně a opravdu jsem na hotelu neluxovala. Bohužel, pokud chceme, aby hotel a jeho okolí (terasa) byl v pořádku, občas musíme uklízet i před hosty. V tu domu tam bylo rozbité sklo a terasa se vyluxovat musela, také se udělala to nejnutnější a ihned se vše uvolnilo pro Váš relax. Mrzí mne, že jste tyto věci vnímala tímto směrem, avšak pokud se cítíte špatně a něco Vám vadí vždy se to dá se mnou řešit na místě. Ráda bych si Vás vyslechla a zajisté by jsme našly společnou řeč k Vaší spokojenosti.

19. 9. 2016
Petra

Obsluha celkove velmi slaba, neustale se cekalo na objednani , zaplaceni atd. Jidlo bylo prumerne. Ubytování odpovidajici, ale celkovy dojem spise negativni, predevsim z pristupu personalu. Administrativni prihlasovaci pozadavky na klienta jsou v dnesni dobe prinejmensim udivujici. Je to skoda, prostredi a okoli je krasne.

Vyjádření partnera
Rezidence Orlík a.s. Před 4 roky

Dobrý den, veřte, že pracujeme na kvalitním personálu. Vždy je vše o lidech. Obsluha o které zde píšete u nás již nepracuje. Bohužel né vždy najdeme lidi, kteří mají svoji práci rádi. Ale nyní je tým již posílen o nové a milé zaměstance. :-)

29. 8. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.