Kategorie

CK Hello Tour

4,3 / 5 (2485 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Líbilo se mi všechno. I přesto, že nebyl sníh , atmosféra byla vánoční.“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CK Hello Tour

Hodnocení podniku CK Hello Tour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Zájezd sám o sobě byl hezký, pokud pomineme několik zásadních věcí. První karambol nastal při nasedání do autobusu. Dopředu nás nikdo neupozornil, že je možné, že pojedeme patrovým autobusem ,a že některé sedačky jsou proti směru jízdy - což někomu může působit potíže na delší cestě. Po krátkém dohadování jsme se tedy usadili (dva po směru a jeden z nás bohužel proti směru a to ještě na druhé straně autobusu). To, že nebyl udělán zasedací pořádek, aby skupinky seděly spolu, nám také něpřijde ok. V Ústí jsme díky nepozornosti paní průvodkyně nabrali do autobusu úplně cizí lidi, kteří měli jet na jiný výlet - takže jsme se vraceli. Konečně jsme přesedli na loď, kde jsme měli dostat svařák a perník. No perník jsme nedostali se slovy, že se asi špatně domluvili a že náhrada nebude. Samozřejmě to pobouřilo plno lidí. Nešlo úplně o perník jako spíše o princip a přístup paní průvodkyně. Za celou dobu plavby jsme paní průvodkyni nezahlédli a tedy jsme ani nedostali výklad o tom kudy právě plujeme a na co se máme zaměřit - je to škoda. Koledy na lodi nám nechali hrát asi tak 3 minuty, pak to vypnuli. Přesedli jsme do autobusu, kde nás dohnala paní z plavební společnosti, že nám koupila v obchodě perníčky - viz obrázek. Přesunuli jsme se na trhy do pevnosti a to se nám líbilo, nicméně kulturní zážitek obstaravala skupinka Rusů a oblažovala nás národními ruskými písněmi v čele se zpevačkou Vasilisou :) Poté jsme se přesunuli na trhy do Pirny a ty byly nádherné, pravá vánoční atmosféra, zpívání v kostele, prostě parádní trhy. Nicméně paní průvodkyně nám zapomněla říct, že ve měste jsou dvojí trhy, takže 90% autobusu se na ty druhé trhy nedostalo. Pak jsme vyrazili zpět do Prahy. Při nástupu paní průvodkyně počítala a počítala a na konci počítání konstatovala: "Aha, vyšlo mi sudé číslo, ale má nás být lichý počet, no nevadí, jedem" ...Ještě poznámka k jízdě - po celou dobu jízdy autobusu, stála manželka řidiče vedle řidiče, neměla asi, kde sedět nebo co, ale asi to úplně není bezpečné. Nicméně pokud pomineme všechny tyto záležitosti, trhy samotné byly moc krásné.

9. 12. 2016
Užitečné? Ano
Yvona

Líbilo se mi všechno. I přesto, že nebyl sníh , atmosféra byla vánoční.

Bohužel jako všude hodně lidí. Jinak super !

Vyjádření partnera
CK Hello Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že se Vám zájezd do adventního Saska líbil. Budeme se těšit v budoucnu na jiném zájezdu, zdraví CK Hello Tour.

7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Daniela

Super organizovaný zájezd...děkujeme.DOPORUČUJI !

Vyjádření partnera
CK Hello Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že se Vám zájezd za delfíny do Norimberka líbil. Budeme se těšit v budoucnu na jiném zájezdu, zdraví CK Hello Tour.

7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Galerie Swarowski byla pěkná, ačkoliv jejím smyslem je spíše nalákat návštěvníky k nákupu šperků.
Innsbruck jako takový je kouzelné město, ale doporučuji navštívit v jiném období nebo přes pracovní týden, o adventním víkendu sem jezdí desítky autobusů, hlavně z Itálie, člověk se nemůže nikde zastavit ani otočit, atmosféra nebyla příliš vánoční, připadala jsem si jako na bleším trhu i nabízené produkty byly hlavně masového a průmyslového charakteru.

Špatná časová organizace zájezdu, na galerii Swarowski jsme měli téměř čtyři hodiny, což je zbytečně moc, na samotné město tak zůstaly jen 2,5 hodiny. Řidiči se opět nevyznali v Innsbrucku, proto jsme více než 40 minut jezdili dokola po městě (nestalo se to u této cestovní kanceláře poprvé, téměř pokaždé jsou s řidiči nebo autobusy problémy). Usazování cestujících v místě nástupu bylo naprosto chaotické, instrukce průvodce byly zmatečné.

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Studioka

Pirna i procházka po pevnosti. ..nádherný výhledy a průvodkyně za informace na vic

Volila bych to v jiném období, bylo všude moc lidí, hlavně na pevnosti, asi bych si ji užila víc.

Vyjádření partnera
CK Hello Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že se Vám zájezd do adventního Saska líbil. Doporučujeme pevnost navštívit také v létě, kdy není tolik vysoká návštěvnost. Budeme se těšit v budoucnu na jiném zájezdu, zdraví CK Hello Tour.

5. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (711)