Kategorie

Line4u

4,3 / 5 (123 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Mám srovnání (je to můj 4. internetový kurs AJ) a zatím se mi líbí nejvíc. Mají to fakt pěkně propracované, moc dobře namluvené, testy nejsou "jednoduché“ a certifikát tak není „zadarmo“. "

Dnešní nabídky Line4u

Hodnocení podniku Line4u

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Licenci jsem po několika měsících přestal pravidelně využívat. Je to zřejmě spíše moje chyba, přesto bych raději doporučoval navštěvovat prezenční kurzy (např. večerní nebo intenzivní). Jinak všechno v pořádku.

5. 1. 2015
Užitečné? Ano
Aknel

Mám srovnání (je to můj 4. internetový kurs AJ) a zatím se mi líbí nejvíc. Mají to fakt pěkně propracované, moc dobře namluvené, testy nejsou „jednoduché“ a certifikát tak není „zadarmo“.

1. 8. 2014
Užitečné? Ano
Cermanova7

rychlost, spolehlivost

22. 7. 2014
Užitečné? Ano
Vladislava

nelíbí se mi málo výslovnosti, sama si vymýšlím, jak se asi něco řekne

Vyjádření partnera
Line4u Před 3 roky

Dobrý den, není potřeba si vymýšlet, jak se co řekne. 100% všech slovíček jsou nahrané a rovněž všechny články a důležité věty v gramatice. Náš Systém obsahuje nejvíce nahrané výslovnosti ze všech konkurenčních systému na trhu. Takže výslonosti ani být více nemůže. V případě, že si nevíte rady, jak přehrávat jednotlivá slovíčka či články, tak věnujte prosím pozornost nápovědě v systému nebo se obraťte s dotazem na naší zákaznickou podporu. Přejeme příjemný den.

21. 5. 2014
Užitečné? Ano
Anna

S TransformLine jsem velmi spokojená vyhodnotil mé slabiny a podle toho mi sestavil lekce. Výhodou je i neoblomnost systému, pokud nezvládnete lekci na 75 procent nepustí vás dál. Doporučuji :)

20. 6. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (20)