studio Šarm

3,5 / 5 (73 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dobrý den, při objednání termínu mi paní sdělila, že s voucherem od Slevomatu mě objedná pouze do 15 hod., což je pro mě problém, chodím do práce. Když jsem jí říkala, že nic takového nebylo v nabídce uvedeno, kdyby ano, nikdy bych nekoupila, s naprostým klidem mi sdělila, ať si klidně stěžuji nebo vrátím voucher, že o tomto bude rozhodovat ona … nebylo to moc příjemné. Nakonec jsme se domluvily na 16 hodinu, ale i tak je to komplikace. Podmínky by se neměly v průběhu času měnit.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Péče o pleť a obličej

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku studio Šarm

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vladana

Dobrý den, při objednání termínu mi paní sdělila, že s voucherem od Slevomatu mě objedná pouze do 15 hod., což je pro mě problém, chodím do práce. Když jsem jí říkala, že nic takového nebylo v nabídce uvedeno, kdyby ano, nikdy bych nekoupila, s naprostým klidem mi sdělila, ať si klidně stěžuji nebo vrátím voucher, že o tomto bude rozhodovat ona … nebylo to moc příjemné. Nakonec jsme se domluvily na 16 hodinu, ale i tak je to komplikace. Podmínky by se neměly v průběhu času měnit.

19. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

21.8 jsem se pouze objednala, ale nebyla na ošetření. To jsem absolvovala až 5.9. Ošetření bylo uspěchané, měla jsem dojem, že se mě kosmetička snaží co nejrychleji zbavit. Nejdříve se za mě ještě pokusila vytáhnout 250 Kč za hloubkové čištění. To jsem odmítla.
Podnik jsem navštívila už dříve a byla jsem spokojená. Teď byla jiná kosmetička. Rozhodně si další návštěvu rozmyslím

8. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sylva

Úžasná paní kosmetička!!!

5. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Paní kosmetička je milá, příjemná. Nelíbilo se mi, že k úpravě obočí nepatří také barvení, což jsem u této služby čekala..je nutno doplatit 120 Kč. Pokud budete chtít pleť vyčistit tzv. hloubkově – ručně doplácíte dalších 250 Kč

Vyjádření partnera
studio Šarm Před 3 roky

Dobrý de,Vy jste dostalá všechny ,procedury,kteřý byli nachlašeni v kuponu.Bochužel,musime učtovát za procedury,kteře,zvolite navíc.Odvedena prace na VOUČER,mněla bych sloužit jako reklama,nikoliv jako pravidelná,navštěvá u pí.kosmetičky,pro jednoměsečne ošetřeni pleti.Ale,ve skutečností to slouži,pravě pro pravidelnou navštěvu salonu,což pro salon to nemuže byt výhodne.Omlouvam se za chybý.Jsem pání z UK,jak už nedavno četla v hodnoceni.

1. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

Paní kosmetička se chovala jako kdyby někam chvátala, vše bylo „raz dva“ hotovo, masáž byla hrubá – skoro až nepříjemná. Procedura měla trvat 60 min, ale venku jsem byla za 50 min. včetně oblečení a toalety :-(. Takto si kosmetiku nepředstavuji.

30. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (24)