Kosmetický salon Venuše

3,9 / 5 (13 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Milá, usměvavá a příjemná slečna "nehtařka“, dva nehty se mi však bohužel už po týdnu odlepily. Nedovedu posoudit, zda vinou špatně odvedené práce nebo mou vlastní… Nejsem na takové drápky zvyklá a docela mi při mé pracovní aktivitě překážely, jeden se mi pak dokonce podařilo zlomit. Nakonec jsem raději odlepila všechny. Už bych asi do něčeho podobného nešla."

Provádění manikúry a modelace nehtů, pedikúra, kabinky pro kosmetické ošetření. Součástí kosmetického salonu je i značková parfumerie včetně dekorativní kosmetiky.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kosmetický salon Venuše

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Naděžda

Milá, usměvavá a příjemná slečna „nehtařka“, dva nehty se mi však bohužel už po týdnu odlepily. Nedovedu posoudit, zda vinou špatně odvedené práce nebo mou vlastní… Nejsem na takové drápky zvyklá a docela mi při mé pracovní aktivitě překážely, jeden se mi pak dokonce podařilo zlomit. Nakonec jsem raději odlepila všechny. Už bych asi do něčeho podobného nešla.

2. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ussuriantiger

Příjemná slečna, nehty vypadají přirozeně, lak perfektně drží. Při přípravné manikúře však nebyla dostatečně upravena okolí nehtových lůžek, nalakovaný okraj je lehce „zubatý“.

18. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
RADMILA

Příjemné prostředí, ale horší kvalita práce

3. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sarka

Perfektní práce :)

21. 11. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hancahavlik

Dobrý den. Voucher jsem spolu kolegy koupila naší kolegyni k narozeninám. Na slevomatu jsem narazila na vícero nabídek pro úpravu nehtů. Nechtěla jsem volit ty nejlevnější, říkala jsem si, že je raději investujeme více peněz.
U voucheru nebyly zcela přesně uvedeny informace o tom, z jakých motivů si bude moci kolegyně vybrat, ale obrázky byly velmi hezké – zobrazovaly krásně nazdobené kresby na nehtech – proto jsem zvolila tento voucher. Celé oddělení s nadšením očekávalo, s jakým motivem se nám vrátí. Bohužel kolegyně se nám od paní vrátila s „obyčejnou“ francouzskou manikúrou. Je sice pěkná, ale není to kresba, kvli které jsme tento dárek zvolili. Myslím si, že chyba byla v nedostatečném popisu, co voucher přinese zákazníkovi – především pak vyobrazení na fotkách, všechny byly s kresbou. Nechci v žádném případě hanit kvalitně odvedenou práci, ale spíše upozornit, jak by mohlo nepřesné uvedení informací o voucheru zákazníka „zklamat“.

13. 11. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)