Kategorie

Hotel Eduard

3,7 / 5 (76 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velký a pěkný pokoj
Krásné výlety po okolí (pevnost Hanička, Anenský vrch a další)
Ochotný personál“

Rokytnice v Orlických horách

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Eduard

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Dobrá domluva termínu.

Ubytování značně turististické, připomínalo mi lyžařské zájezdy za socialismu. Wifi večer pravidelně vypadávala.

Vyjádření partnera
Hotel Eduard Před 2 dny

Dobrý den, děkuji za hodnocení.
O vypadávájící wifi nic nevím, děkuji za informaci, napravím.

Pěkný den Pešková

24. 10. 2016
Užitečné? Ano
Ekadochova

Nádherné okolí, příjemný personal

Je to spíše ubytovna, i vedle nás byli ubytováni ukrajinsti dělníci. Čistota a stav zařízení velmi špatně. Snídaně odflaknute, například káva nechutna...

Vyjádření partnera
Hotel Eduard Před 3 dny

Dobrý den, Paní Zuzano Holienčin.
Děkujeme Vám za hodnocení. Při příjezdu jsem Vám nabízela pokoje s vlastním soc.zařízením a pokud si dobře pamatuji nechtěli jste je.
Nejsem rasista, ukrajinští dělníci Vám myslím nic neudělali.

Snídaně odfláknuté? Sobota : máslo, džem, šunka, sýr, paštiky, jogurty, lupínky a makovec, mléko,pečivo, chléb

Neděle : máslo, džem, med, šunka, sýr, trojúhelníkový sýr, polosuchý salám, paštiky, zelenina, mléko, pečivo, chléb.

Káva rozpustná Nescafé - jestliže Vám nechutnalo, mohli jste si objednat kávu jinou dle Vaší chuti.

Pěkný den Pešková

23. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana

I vzhledem k tomu bylo všude čisto a uklizeno. Milý a příjemný personál - obsluha. První část pobytu i jídlo.

V druhé půlce pobytu se jídlo rapidně zhoršilo. K večeři jsme dostali brambory od oběda - oschlé .K druhé osmažené - byly cítit . Kuře které mělo být pečené bylo vařené . Nooo a pivo s nedalo pít celou dobu.

Vyjádření partnera
Hotel Eduard Před 4 dny

Dobrý den, jídlo jste jíst nemuseli tak jako jste nemuseli pít pivo. Vše jste mohli vrátit, peníze by jsme vrátili a mohli jste odjet.

Pěkný den Pešková

23. 10. 2016
Užitečné? Ano
Marci

Nejsem náročná,na prespani dobré, zdrzovaly jsme se v ubytovacim zarizeni co nejméně,lokalita dobrá,personal ochotny,pro nenáročné cenově odpovidajici.

Vyjádření partnera
Hotel Eduard Před 4 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení

Pešková

21. 10. 2016
Užitečné? Ano
Evade

Tento hotel nedoporučuji ani nenáročným zákazníkům!!!

Přes slevový portál jsem zakoupil pobyt v hotelu Eduard v Rokytnici v Orlických horách, s polopenzí, na 4 noci, pokoj se společným sociálním zařízením.

Dle textu uvedeného v nabídce „Hotel nabízí svým hostům ubytování ve skromně, avšak příjemně vybavených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením.“

Jaké ovšem bylo mé překvapení po příjezdu do tohoto hotelu. Ubytován jsem byl v pokoji v druhém patře hotelu, který se ani zdaleka neblíží svým vzhledem slibovanému pokoji. Byl starý, špinavý, ze stropu trčely kusy omítky, na stěně u postele byla nalepená žvýkačka, stěny byly špinavé, vybavení pocházelo cca z roku 1970, místo věšáku na ručníky byly křivě zatlučené 3 hřebíky do skříně, obložení stěn bylo u okna vytržené z uchycení. Svým vzhledem tento pokoj spíše připomínal vězení než slibovaný „příjemně vybavený pokoj“. Chodba k pokoji byla špinavá (stěny), stěny oprýskané, spíše toto patro připomínalo půdu, na kterou je odkládáno nepotřebné vybavení. Společná koupelna byla plesnivá (strop a okno).

Snídaně formou švédských stolů se podávaly v době od 8-9 ráno a nebyly doplňovány, ten, kdo přišel cca kolem půl deváté, na toho již nezbylo pečivo, personál se absolutně neobtěžoval stoly doplňovat. Jediným světlým bodem bylo pečivo, pokud na Vás zbylo, bylo vždy čerstvé.

Večeře se standardně podávaly v době od 18-19 hod, nicméně jeden den (sobota) ráno u snídaně mi bylo sděleno, že tento den se budou večeře podávat v době od 16:30 do 17:30 kvůli soukromé akci (svatbě) pořádané v tomto hotelu (restauraci v přízemí), přičemž bylo očekáváno, že kvůli tomu změním svůj program – skutečnost, že budou večeře mimořádně přesunuty na jinou dobu, mi byla sdělena až ten den ráno u snídaně, přestože personál o pořádání této soukromé události dle vlastních slov věděl již delší dobu. Ten, kdo program nezměnil, a přišel na večeři v obvyklý termín (tj. 18-19 hod), mohl večeři sníst pouze na pokoji, ve kterém byla jen jedna židle a žádný stůl.

Vrcholem všeho bylo následující ráno, kdy očividně provozovatel hotelu i se svou manželkou „pařili“ na této soukromé akci, a na naši snídani zcela zapomněli. V osm hodin ráno se nebylo možné dostat do jídelny na snídani, bylo zamčeno, nebylo možné se dovolat na provozovatele ani doklepat. V 8:20 se objevila manželka provozovatele, která odemkla jídelnu a rychle utíkala do vedlejších potravin nakoupit jídlo na naši snídani. V 8:30, již půl hodiny po oficiální době zahájení podávání snídaně, žádné švédské stoly nachystány nebyly. Provozovatel hotelu se ani nenamáhal za toto omluvit.

Vyjádření partnera
Hotel Eduard Před 4 dny

Dobrý den, tak já to asi trochu zkrátím.
Ačkoli dobře vím o koho jde, očekávala bych podpis. Ono je to lepší při pobytu nic neříct a pak vypisovat slohy.
Nutila jsem Vás ke koupi pokoje se společným soc.zařízením? Myslím že ne.
V Americe je takové hezké pořekadlo "Money talks" které říká, dostanete přesně to, za co jste si zaplatili.
Co se týká fotek pokojů, zkuste si vyhledat naše webové stránky, kde fota naleznete.

Snídaně byli a jsou vždy doplňovány od 8:00 do 9:00 hod. Sama to musím vědět, když snídaně připravuji. Promiňte ale pečiva je vždy dost. Pokud dojde je tam připravený i chleba ( mimochodem který se dá také jíst). U snídaně jsem se omluvila, že se bohužel musí večeře přesunout, nikdo s tím problém neměl. Pokud by jste na večeři přišli dřív, nemuseli jste to jíst na pokoji ( byli jste na to upozorněni).
A to co píšete jako vrchol všeho, dovolte abych se zasmála. Obsluhovala jsem na této akci do 24:00 hod a na Vaši snídani jsem rozhodně nezapomněla. Bohužel jsem zaspala ( jsem jenom člověk né robot). Předpokládám že Vám se to asi nikdy nestalo.
Tudíž jsem přišla o 10 minut déle a snažila jsem se co nejrychleji Vám snídaně servírovat. Představte si že jsem utíkala do potravin aby jste měli čerstvé pečivo ( tak jako každý den). Nejspíše nemáte tak dobrou paměť ale v 8:30 byli nachystané švédské stoly, kde jste měli vše jako každý jiný den (dokonce i lepší než kdy jindy).

Velice děkujeme za Vaše sálodlouhé povídaní

Pěkný den Pešková

20. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (38)

Podobné podniky