Penzion Dočkalův mlýn

3,9 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „- excelentní přístup paní domácí
- využití běžek (krásná trasa)
- vynikající jídlo“

nově otevřený penzion, aktivity, koně ..

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Dočkalův mlýn

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Urbanova-e

prostředí

voucher jsem darovala rodičům, aby si odpočinuli z toho pracovního pražského nasazení. Bohužel když mi volali a byli zklamaný, tak jsem byla taky. Veškeré jídlo studené. Největší ale rána byla, že tam byla velká akce a rodiče měli pokoj přímo nad děním, takže se ani nevyspali. Chápu, že paní majitelka se neuživí pouze s voucherů, ale tím že tam měla s tou velkou akcí dva pobyty na vouchery, byla slušnost třeba možnost změny termínu. Pro nás to také nejsou nemalé peníze.

5. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Krásné ubytování, velmi milí a vstřícní majitelé, rodinné prostředí. Určitě přijedeme znovu.

4. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

Hezké prostředí a upravené okolí penzionu. Krásné vodní prvky a romantické rybníčky, příjemné venkovní posezení a hřiště pro děti.

Stravování neodpovídalo popisu. Způsob servírování asi měl působit podomácku, ale s placenými službami neměl nic společného. Šetřilo se, kde se dalo. Velmi chudé snídaně, velmi malá rozmanitost např. pouze rostlinné máslo, jeden šunkový salám, jeden sýr, … Párky ohřívali a nosili na talíři jen na přání, jejich barva byla opravdu odpuzující. Druhý den zase nosili jen míchaná vajíčka cca jednu lžíci na podšálku :-). V popisu byla pestrá nabídka ovoce a zeleniny, ta tu také nebyla např, oba dny na měsíčky rozkrájený oschlý pomeranč. Večeře: první den nedopečené koleno-nešlo od kosti, druhý den jsme si měli u snídaně vybrat večeři ze tří jídel – opečená klobása nebo zapečené těstoviny, nebo vepřové s rýží (vepřové vypadalo jako odkrájené zbytky z kolene od večera před tím), dezert byl obyčejný puding z prášku s rozmoklými kukuřičnými lupínky a AVE marmelédou. Polívky byly dobré domácí. Slibovaná zvířátka sice byla, ale ohrada byla mezi harampádím a různými odloženými stroji a nářadím, prostředí nevhodné z hlediska bezpečnosti dětí. Slibované daňky prý roztrhali vlci:-). Pokoje průměrné, čisté, v koupelně chyběl závěs od sprchy a neodtékal kanálek, takže tu byla vždy potopa, které se s dvěma malými dětmi nedalo předejít. Nechtěli jsme si kazit dovolenou, tak jsme to brali sportovně, ale naše představa podle honosného popisu byla jiná. Náš pobyt byl asi poznamenám tím, že zde bylo málo hostů a že se tu chystala velká akce pro pivovar, takže asi ti s vouchery museli jít stranou:-). Škoda, penzion je v krásné lokalitě.

25. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

vstřícnost majitelů

Honosný popis akce, realita tvrdší, vše v rekonstrukci, bez možností teplé stravy , nealka.....

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karolinakloudova

Penzion je na velmi hezkém místě a majitelé se hodně snaží jej zvelebit a rozšiřovat. Moc hezké místo pro rodiny s dětmi.

Když jsme přijeli, nefungovalo topení, za což se nám majitelka velice omlouvala a slíbila brzkou nápravu. Což se stalo, pak ale zase bylo celý víkend přetopeno a nedalo se bez větrání v pokoji vůbec vydržet a to bylo venku kolem 5 °C. Dále nám dost vadilo, že v koupelně místo ze sprchy stříkala voda z hadice a nebylo prakticky možné se vysprchovat. Ono stejně už večer netekla teplá voda, museli jsme se sprchovat ráno. Kvalita jídla byla tak napůl. První večer svíčková nestála za nic, druhý večer vepřové koleno bylo vynikající. Snídaně ok. Myslím si, že takovéto „drobnosti“ zbytečně zhoršují jméno tohoto penzionu, který by jinak mohl být na mnohem lepší úrovni.

12. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky