Peřejtours

4,9 / 5 (18 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělá akce, organizace i organizátoři bez chyby. Starali se, poradili, pomohli, zabavili…a zařídili počasí všeho druhu :) Určitě doporučuji.“

CK PEŘEJ tours s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu od roku 1993, tímto se řadíme k nejdéle a stále působícím cestovním kancelářím v ČR. Jsme členy ACK ČR. Specializujeme se na aktivní víkendové a týdenní pobyty, zajímavé programy v Olomouckém kraji, pobyty nejen v Chorvatsku, exotické a poznávací zájezdy, ubytování, programy pro firmy, školní výlety, dětské tábory, zážitkové balíčky autodopravu a mnoho dalšího. Na podzim a v zimě jsme pro Vás připravili jednodenní lyžování, lyžování v Alpách, výlety do aquparků a termálů, poznávací zájezdy.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Peřejtours

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 (18 hodnocení)
Olga

Skvělá akce, organizace i organizátoři bez chyby. Starali se, poradili, pomohli, zabavili…a zařídili počasí všeho druhu :) Určitě doporučuji.

4. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miroslava

perfektní

15. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

celková plavba byla super !!!! organizace klapala, instruktor na lodi perfektní !!! program nám plně vyhovoval !!! dokonce i počasí jsme si objednali úžasné !!! takže celkový dojem z plavby byl na výbornou s hvězdičkou !!! mohu jen doporučit !!! super strávený víkend !!!

19. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anonym

Velmi rychlá rezervace, výběr lodi a ochota příslušných pracovníků firmy.

3. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.