Kategorie

Masáže od Marušky

4,4 / 5 (233 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Masáž od paní Marušky je velmi příjemná“

Nabízím relaxační/rekondiční masáže, sportovní masáž, medovou/detoxikační masáž zad, Manuální lymfodrenáž, masáž Lávovými kameny, Antistresovou masáž, Breussovu masáž, Ájurvédskou masáž, Havajskou masáž, Manuální Lifting obličeje. Veškeré informace o masážích naleznete na mých internetových stránkách www.masazeodmarusky.cz Dotazy neváhejte směřovat přes tel.: 774 524 069, nebo mail masazeodmarusky.cz

Dnes otevřeno: 9:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Masáže od Marušky

Hodnocení podniku Masáže od Marušky

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Barbora

- rychlé objednání i po emailu
- profesionální masáž
- příjemná hudba

- i když se jednalo o dárek a paní masérka to věděla, stejně prý s maminkou jednala ne úplně příjemně a chovala se velmi neosobně
- těžko se hledá vchod

Vyjádření partnera
Masáže od Marušky Před 20 hodinami

Dobrý den, nerozumím Vašemu negativnímu hodnocení. Píšete, že masáž proběhla v pořádku. Za čímž si rozhodně stojím, vždy masíruji poctivě, takže jsem ráda že paní byla spokojená.
Proto mi není jasné proč masáž ode mě nedoporučujete? Vyjádřím se tedy k poznámkám u zamračeného smajlíka. Není možné, že se těžko hledá vchod. Je to na hlavní ulici, pár kroků od tramvajové zastávky a číslo je jasně viditelné. Po vstupu do domu je salon situován hned v té chodbě. Po zazvonění klienta vpustím a ihned vykouknu aby viděl, že je očekáván a kam má jít.. K dalšímu bych podotkla, že paní dorazila na masáž o 30 minut dříve (tedy před objednaným termínem), jak se dá očekávat, tak 30 minut před tím, než mi dorazí další osoba masíruji někoho jiného. Nemusí se tedy podařit, že vyběhnu k otevření dveří ihned, a potom vpuštění potřebuji vyřídit v rychlosti, často ještě s rukama od oleje a s klientem ležícím na lůžku. Pokud z toho Vaše maminka usoudila, že jsem jednala nepříjemně tak je to jediná situace která mě napadá. Potřebovala jsem jí v rychlosti usadit a poprosit aby počkala na svůj objednaný čas, ale ona se dožadovala toalety a podivovala se, že se nemůže dozvonit. Ano, mohla jsem působit netrpělivě, protože jak již píši výše, měla jsem práci v místnosti. A ano, i kdybych neměla právě rozdělanou masáž, tak je pravděpodobné, že by mě vyrušila od oběda a to by se situace opakovala. Ještě bych k tomuto ráda podotkla, že narozdíl od jiných salonů mám mezi klienty rozestupy, takže přijít 5-10 minut před objednaným termínem není žádný problém, což si myslím že je vzhledem k veliké slevě masáže také velká výhoda a také nadstandart, v jiných salonech jsem se s tím nesetkala. Bohužel si stále více všímám, že klienti by chtěli masáž asi nejlépe zadarmo a když malá drobnost není podle jejich představy, tak hned píší negativní hodnocení...
Co se týče toho, že poukaz byl dán jako dárek. Nevím jak bych to měla vědět, ale určitě to nehraje roli, jak jsem psalal nahoře, tak masíruji vždy stejně pečlivě..

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jan

příjemné prostředí

Masáž byla taková "jemná", neměl jsem po ní pocit zrelaxování a uvolnění... Slečna/paní masérka působila trochu odtažitě, nezeptala se ani na konkrétní problémy, na co se zaměřit apod.

Vyjádření partnera
Masáže od Marušky Před 2 dny

Dobrý den, masáž zajisté jemná nebyla. U masáže lavovymi kameny se tlačí přiměřeně, svalové spasmy se rozmasiruji hlavne teplem z kamenů. Vzhledem k Vaší postave a nespokojenosti s tlakem bych Vam doporucila tedy masaz havajskou. Pred masazi jsem se samozrejme ptala na zdravotní problemy. Kdybyste mi v tu chvíli nejake sdelil, tak se ráda zaměřím. Takto jsem se orientovala dle hmatu a tam kde bylo potřeba se věnovala více. Myslím ze Vaše hodnocení je přehnaně kritické. Masáž proběhla zcela standartne a pokud se Vam něco nezdalo/nelíbilo, mohl jste si říci na místě. Již jen protože jste u me nebyl poprvé, tak je pro me velmi nepříjemné ze se raději vypisujete zde a z toho nemáte nic ani vy, ani ja.

Hodnocená nabídka: Relaxační masáže
19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jitka

nic!!

byla to moc špatná zkušenost!
nepříjemná slečna, při mém dotazu, jakou používá kosmetiku, řekla, že neví= že není kosmetička, ale masérka!!??
lifting obličeje byl tak bolestivý a hrubý, že jsem jí 2x poprosila, aby ubrala na intenzitě!!
k ní už opravdu nikdy nepůjdu!

Vyjádření partnera
Masáže od Marušky Před 5 dny

Vážená paní , ve svém komentáři jste úplně prekroutila co se pri Vaší návštěvě dělo. Samozřejmě vim jakou kosmetiku nakupuji, ostatně to píši i na svých stránkách i u akce. Bylo vam vysvetleno jak masaz probíhá, ze v prvni casti muze byt bolestivejsi, a kdyz jste mi 1x rekla ze je to na vas moc, tak jsem intenzitu ubrala. Mohla jste si rict treba 5x, neni to nic nevsedniho. Každá jsme citlivá jinak.
Netuším tedy co ma váš útok na mou osobu znamenat. Ale pravdivosti rozhořčení nevěřím. Uz jen protože jste komentář zádala více než 14 dní po návštěvě.

16. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tomáš

Masáž od paní Marušky je velmi příjemná

Vyjádření partnera
Masáže od Marušky Před 23 hodinami

Děkuji moc!

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Krutas57

Profesionální přístup, příjemný zážitek.

Vyjádření partnera
Masáže od Marušky Před 23 hodinami

Dobrý den, děkuji to jsem ráda!

30. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (72)

Podobné podniky