Kategorie

Pražské Benátky

3,4 / 5 (22 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Koncert byl moc hezký, ale chyběla místa k sezení.“

Společnost Pražské Benátky, s.r.o. provozuje převozní plavby na řece Vltavě a vodním kanálem Čertovka v historickém centru Prahy. Chlouba společnosti jsou lodě postavené v duchu nejlepších tradic z konce 19. století. Plavba jedinečnou trasou je doplněna odborným výkladem kapitánů o pamětihodnostech v okolí řeky. Tyto lodě je možné využít i pro privátní plavby pro uzavřenou společnost s individuálním servisem.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Pražské Benátky

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Akce byla hezká, ale bylo ji možné shlédnout/absolvovat z Karlova mostu a okolí bez nutnosti zakoupit si vstupenku, která byla ve finále stejně jen ke stání.

27. 5. 2013
Užitečné? Ano
Pavel

Očekával bych na pontonu alespoň lavice k sezení, tím by vznikla alespoň nějaká přidaná hodnota oproti bezplatnému sledování z nábřeží.

26. 5. 2013
Užitečné? Ano
Jaroslav

Loď František na niž byla vstupenka – voucher nebyla žádná loď, ale byl to ponton pevně upoutaný ke břehu, z něhož v podstatě nebylo vidět vůbec nic. v podstatě vyhozené peníze a ztracený čas – velké zklamání.

25. 5. 2013
Užitečné? Ano
Lenka

Koncert byl moc hezký, ale chyběla místa k sezení.

25. 5. 2013
Užitečné? Ano
Jiří

Naprosto originální událost.
Ale bylo zcela zbytečné kupovat si lístek k stání na pontonu. Rozdíl mezi zážitkem stojících na nábřeží či na Karlově mostě byl jen v tom, že tam to měli romantičtější.

25. 5. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (3)