Kategorie

ROSMARINO květinový ateliér

4,3 / 5 (4 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Voucher jsem kupovala jako dárek mámě, která byla velmi spokojená a nadšená. Moc se jí to líbilo, a všem vřele doporučuje ;)“

Poskytujeme kompletní květinový servis zahrnující rozvoz květin, svatební floristiku, pohřební květiny, sezónní výzdobu, zejména pak tu adventní, květinový servis pro kanceláře, hotely a restaurace. V posledních letech se intenzivně věnujeme floristickým kurzům a školení pro jednotlivce i skupiny. Kurzy se konají vždy v maximálním počtu 5-ti účastníků, tudíž je věnována maximální pozornost každému ze zúčastněných. I proto jsou vhodné zejména pro začátečníky. Kurzy staví zejména na praxi, po celou dobu kurzu je Vám k dispozici zkušená floristka, která dohlíží na správnou techniku a je připravena zodpovědět veškeré Vaše otázky. Nahlédnout také můžete do tuzemských i zahraničních odborných knih a časopisů. Pořádáme také floristické kurzy akreditované Ministerstvem školství. Nabídneme Vám výbornou kávu i jiné nealko občerstvení, k dispozici máte veškeré potřebné nářadí, floristické doplňky a samozřejmně čerstvé květiny. Po absolvování kurzů získáváte certifikát. Vámi vytvořené kytice a aranžmá si odnášíte s sebou domů.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku ROSMARINO květinový ateliér

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 dle 4 hodnocení
4 0
3 0
2 1
1 0
Barbora

Voucher jsem kupovala jako dárek mámě, která byla velmi spokojená a nadšená. Moc se jí to líbilo, a všem vřele doporučuje ;)

13. 3. 2013
Užitečné? Ano
Maria

Příjemně strávené dopoledne, spousta užitečných informací, už se těším na další kurz!

19. 2. 2013
Užitečné? Ano
Jaroslava

Bylo to prima, i když trošku krátké.

8. 2. 2013
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.