ROSMARINO květinový ateliér

4,3 / 5 (4 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Voucher jsem kupovala jako dárek mámě, která byla velmi spokojená a nadšená. Moc se jí to líbilo, a všem vřele doporučuje ;)“

Poskytujeme kompletní květinový servis zahrnující rozvoz květin, svatební floristiku, pohřební květiny, sezónní výzdobu, zejména pak tu adventní, květinový servis pro kanceláře, hotely a restaurace. V posledních letech se intenzivně věnujeme floristickým kurzům a školení pro jednotlivce i skupiny. Kurzy se konají vždy v maximálním počtu 5-ti účastníků, tudíž je věnována maximální pozornost každému ze zúčastněných. I proto jsou vhodné zejména pro začátečníky. Kurzy staví zejména na praxi, po celou dobu kurzu je Vám k dispozici zkušená floristka, která dohlíží na správnou techniku a je připravena zodpovědět veškeré Vaše otázky. Nahlédnout také můžete do tuzemských i zahraničních odborných knih a časopisů. Pořádáme také floristické kurzy akreditované Ministerstvem školství. Nabídneme Vám výbornou kávu i jiné nealko občerstvení, k dispozici máte veškeré potřebné nářadí, floristické doplňky a samozřejmně čerstvé květiny. Po absolvování kurzů získáváte certifikát. Vámi vytvořené kytice a aranžmá si odnášíte s sebou domů.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku ROSMARINO květinový ateliér

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 (4 hodnocení)
4 0
3 0
2 1
1 0
Barbora

Voucher jsem kupovala jako dárek mámě, která byla velmi spokojená a nadšená. Moc se jí to líbilo, a všem vřele doporučuje ;)

13. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Maria

Příjemně strávené dopoledne, spousta užitečných informací, už se těším na další kurz!

19. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jaroslava

Bylo to prima, i když trošku krátké.

8. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.