Kategorie

Jovena

4,3 / 5 (316 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Slečna kosmetička byla úžasná. Je velmi zkušená a šikovná. To bylo snad poprvé, kdy jsem z kosmetiky neodešla s obličejem červeným jako rajče. Velmi doporučuji!“

Společnost Jovena je moderním estetickým centrem nabízejícím komplexní péči o krásu člověka na jednom místě. Naleznete nás ve 4.patře budovy bývalých „tiskáren Rudého práva“ v Ostravě – Mariánských Horách. Přímo naproti OC FUTURUM. Tam také můžete pohodlně a zdarma zaparkovat. V rámci našeho centra obdržíte vše, co budete potřebovat. Není třeba, abyste si s sebou něco nosili (pokud nedáváte přednost vlastnímu oblečení na lymfodrenáže). V uzavřeném komplexu našeho centra můžete v naprostém soukromí (každá procedura probíhá v samostatné místnosti) absolvovat jednu z vybraných aplikací nebo postupně několik procedur najednou. Postaráme se rovněž o vaše občerstvení a příjemné strávení nezbytně nutného čekacího času. Při první návštěvě se vám budeme věnovat a zodpovíme vám bezplatně.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Kosmetické služby, Omlazující procedury

Hodnocení podniku Jovena

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Poprvé – toto opravdu NE. Přístup, délka služby, nakonec jiná služba takže neodpovídala ani cena. Slevomat jsem považovala za ověřenou značku, která si vybírá čí akci nabídne. Jovena již nikdy více. S ohledem na recenze mě zklamal i Slevomat, že akci opětovně nabízí.

17. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Slečna kosmetička byla úžasná. Je velmi zkušená a šikovná. To bylo snad poprvé, kdy jsem z kosmetiky neodešla s obličejem červeným jako rajče. Velmi doporučuji!

1. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

milá obsluha, vynikající ošetření doporučují

22. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Příjemná obsluha, prostředí

Nemám co vytknout

31. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Irenaeibenova

Po epilaci horního rtu jsem musela navšívtit kožního lékaře.

16. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (65)

Podobné podniky