Hodnocení podniku Studio Ála

4,5/5 (370 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Andrea

Nic

Tento salón nedoporučuji, velmi šaptné zkušenosti, chování k zákazníkům nekorektní.. Nelze se do salónu nikdy dovolat, tudíš případná domluva nelze. Po sms pouze sporadicky.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 2 měsíci

K zákazníkům se chováme vždy slušně. Nemůžeme bohužel ovlivnit, že si zákazníci chtějí vytvářet vlastní pravidla toho, co se jim hodí, a kritizují nás za podmínky, se kterými nákupem voucheru SOUHLASILI. Všude máme uvedeno, že telefonicky neobjednáváme. Pokud jste na určitý čas objednaná, v ten se nedostavíte, neozvete se, PŘESNĚ dle uvedených podmínek na zákazníky nečekáme (k porušení došlo, ale z Vaší strany). Zvlášť, pokud si následně kolegům vymyslíte tři další verze toho, co se stalo, když je očividné, že lžete. Z naší strany byly dodrženy všechny podmínky. Bohužel nemůžeme ovlivnit arogantní chování zákazníků, které není důvod tolerovat jen proto, že poskytujeme nějaké služby. Každý jiný salon by se choval naprosto stejně. Pěkný večer.

22. 11. 2018
Iva

Paní byla velice nepříjemná…

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 měsíci

Děkujeme za hodnocení,
škoda že jste blíže nepopsala svůj problém. Zpravidla se ke všem zákazníkům chováme stejným způsobem a rozhodně se snažíme nebýt nepříjemní. Pokud ale zákazník nekomunikuje, nebo jen minimálně, snažíme se jej při proceduře nerušit a omezit komunikaci z naší strany na nutné minimum. Může to působit nepříjemným dojmem, omlouváme se.

5. 10. 2018
Michaela

Bohužel nabarvené řasy ani obočí nevydrželo více než pár dnů. Po týdnu nebylo znát, že jsem na barvení byla.

30. 9. 2018
Monika

Rozhodně nedoporučuju!!! Paní sice komunikovala, avšak proceduru musela kvůli nemoci zrušit s tím, že mi rezervaci zruší. Rezervace nebyla zrušená a voucher se uplatnil. S paní jsme se domluvily na vrácení peněz. V pondělí 6.3. jsem odesílala mailem číslo účtu. Týden uplynul a peníze nikde, 13.3 jsem večer jsem psala další email, kde se paní ptám, kde je problém. Avšak bez odpovědi! A peníze stále nikde! ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU! :( Bohužel nelze dát bez hvězdiček :/ nedala bych ani tu jednu…

14. 3. 2017
simona

příjemné prostředí, profesionální provedení

15. 6. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.