Hodnocení podniku  Studio Ála

4,5/5 (773 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ilona

odfláknuto, šup šup, kdepak 20 minut sotva 15

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení, trváme však na tom, že masáž proběhla v čase jak měla. Hodnotit něco víc jak po půl roce je již bezpředmětné, navíc na pokud úplně jiného problému, ale budiž.

15. 5. 2019
Ilona

nedodoržena délka masáže

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení, trváme však na tom, že masáž proběhla v čase jak měla. Hodnotit něco víc jak po půl roce je již bezpředmětné, navíc na pokud úplně jiného problému, ale budiž.

15. 5. 2019
Kristýna

Kupovala sem jako darek kamaradce… Kamaradka na masaz byla objednana na 19 hodinu bohuzel prisla tam o 15 minut pozdeji a maserka uz tam nebyla tak zadna masaz se nekonala a poukaz byl uplatnen bylo by dobry kdyby ste nabydli novy termin

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 12 měsíci

Z naší strany nedošlo k pochybení viz. voucher. Objednací doba je závazná, ne orientační. S ohledem na zákazníky objednané po vás tolerují v salonu zpoždění max. 10 minut. Vždy je potřeba poslat alespoň SMS.
Nikdo se neozval. Kdyby se paní ozvala masér by na ni počkal. Navíc masér ocházel 19.20 takže není pravda že přišla později o 15 minut. Bylo to tedy minimálně později o 20 minut a bez omluvy.

12. 3. 2019
Anonym

Nic

Masáž nic moc a chování personálu nevhodné.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před rokem

Opravdu??? K tomuto hodnocení není co dodat. Jen jedno..velice zvláštní!!!!!! Být v březnu tak moc nespokojená a v září přijít znovu???? Jestli to nebude spíš tím, že jsme si od paní nenechaly nyní vše líbit. Třeba i to , že nemasírujeme těhotné a kojící maminky a máme to všude napsané a přesto to paní po nás chtěla, že to jinde dělají????? Proto se chováme nevhodně???

10. 12. 2018
Zbendova

Nic

Neochota, neurvalé chování, masáž nebyla příjemná. Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Studio Ála Před rokem

Opravdu??? K tomuto hodnocení není co dodat. Jen jedno..velice zvláštní!!!!!! Paní asi zapomněla , že byla v březnu tak moc nespokojená, že si v červnu koupila další poukaz aby přišla v září znovu. Jestli to nebude spíš tím, že jsme si od paní nenechaly nyní vše líbit. Třeba i to , že nemasírujeme těhotné a kojící maminky a máme to všude napsané a přesto to paní po nás chtěla, že to jinde dělají????? Proto se chováme nevhodně???

10. 12. 2018
Zbendova

Masáž nebyla moc příjemná.

V tomto salónu už si žádnou masáž nezakoupím. Koupila jsem masáž jako dárek pro svou dceru, která má malé dítě a velmi jí bolí záda. V salónu dceři bylo řečeno, že kojící žena nesmí mít provedenou žádnou masáž. Podle jiné masérky to vůbec není problém a prý nechápe, proč by si masáží nemohla kojící žena ulevit od bolesti zad. V tomto salónu jsou velice neochotní! Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Studio Ála Před rokem

Záleží co jste navštívily za masérku. My nechceme ublížit ani mamince ani miminku. Máme uvedené, že masáž není vhodná pro kojící maminky a to z důvodu, že se do mlíčka dostává vše co se při masáži z těla vyplavuje. Pokud někdo naše doporučení nerespektuje, není naše chyba, že není s masáží spokojený(např. bolest prsou při ležení na břichu). Nejde nám jen o výdělek, ale preferujeme spokojenost a úlevu pro klienty. Ono namasírovat kohokoliv za všech okolností umí každý.

8. 12. 2018
Filip

Příjemné prostředí i příjemná masáž ale..

Bohužel se asi něco nepovedlo a cirka za hodinu po masáži mě křečovitě začalo bolet prave rameno. Totálně ztuhlé, nezabírala ani ibalginová mast… jsem zvědavý kdy mě bolest přejde ale je to šílené…

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 2 roky

.......bohužel v tomto případě měl klient problémy již při objednávce.

23. 7. 2018
Markéta

Ochotný a milý pan masér.

Komunikace při domlouvání masáže a neochota směrem k zákazníkovi. Jsem u kvalitních služeb zvyklá na vstřícnější přístup, alespoň si jej budu opět více vážit.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 2 roky

Pokud bereme za neochotu vyměnit levnější masáž za dražší a odmítnutí masírovat těhotnou(máme všude uvedeno, že neděláme těhotenské masáže), potom ano byla to z naší strany neochota. Těhotné rádi přenecháme fyzioterapeutům, kteří na tuto masáž mají specializaci. Ten kdo by bez odborné specializace tuto masáž provedl, není profík a hazarduje se zdravím klienta, což my zásadně odmítáme.

12. 4. 2018
Katerinakar

tento voucher nebyl uplatněn – v březnu jsem byla nemocná, paní majitelka se se mnou domluvila, že mohu přijít do září (žiju mimo čr).
V červnu byla na dovolené a v září má plno.
Takže nedoporučuju, nedomluvila jsem si termín, moje chyba

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 3 roky

Tohle hodnocení je nepravdivé. Na dovolené jsme byla až v červenci a na září vůbec plno nemám. Paní poslala tento email:
Dobrý den,
tak zkouším ještě jednou, pokud máte čas na Lymfodrenáž - 31.8. od 11h do 13h nebo v pátek dopoledne.
Děkuji
Já jsem ji odpověděla:
Dobrý den, do 31.7. jsem na dovolené. Ozvěte se prosím po tomto datu. Děkuji Seménková
Paní se ale vůbec znovu neozvala. Pokud by se ozvala klidně bych ji objednala na konec srpna, nebo začátek září. Nevím z jakého důvodu si paní takhle vymýšlí.

Hodnocená nabídka: Blahodárná lymfatická masáž
4. 8. 2017
Mildasnek

Nic

Komunikace a celkový přístup

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 roky

Ano souhlasím špatná komunikace. Ale ne z naší strany. Paní měla termín, na který z důvodu úmrtí v rodině nemohla přijít. To nás mrzí, ale neměli jsme bohužel volný termín na další masáž kdy chtěla. Z důvodu konce platnosti voucheru 30.4. bylo nutné ho uplatnit a vyměnit za permanentku, kterou bylo možné vybrat do 30.6. 2016,přesně tak jak bylo na voucheru uvedeno. Po delším domlouvání jsme se domluvily na.9.5. v 16 hod. Paní ale nepřišla ani se neozvala. Z naší strany k žádnému pochybení nedošlo. Celou naši komunikaci mohu doložit v historii mobilu.

10. 5. 2016
Lenka

Nedodržení časů – délky masáže
V přízemí panelového domu
Neodhlučněné místnosti na masáž

Hodnocená nabídka: Lymfatické masáže dle výběru
11. 4. 2016
Marcanik

nic

špína v provozovně, absolutně žádná hygiena

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 roky

Mrzí nás, že se zákaznici u nás nelíbilo, bohužel po celém dni v 17 hod., není možné udržet 100% čistotu.

Hodnocená nabídka: Relaxační balíček pro dámy
29. 3. 2016
Jan

Přístup personálu

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 roky

Pán asi myslí to, jak jednou přišel nemocný, což není možné masáž provést, takže dostal náhradní termín a podruhé včera napsal 15 minut před masáží, že je opět nemocný a chce další termín. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

18. 1. 2016
Dagmar

postoj studia

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 5 roky

V podmínkách máme uvedeno, že tolerujeme zpoždění 10 minut. Paní byla objednaná na 14.45 hod, ovšem přišla až 15:25 hod.Nemohla počítat s tímže na ni budeme čekat, ani s tím, že ve zbývajícím čase provedeme zkrácenou masáž.

25. 1. 2015
Gabriela

Masaz trvala 60 minut, ne 90 minut. Pani maserka se me vubec nezeptala, zda se ma zamerit na nejakou oblast, se kterou mam treba potize. Celkove masaz byla velmi bolestiva, coz se mi pani maserka snazila vysvetlit, ze je normalni. Chodivam na masaze pravidelne, do ruznych salonu, ale nikdy nikdo nebyl tak neprijemny jako tato pani maserka.

24. 1. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.