Hotel Solitaire

3,3 / 5 (16 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „v hotelu nebylo žádné vyžití – sauna, kulečník, vířivka apod. Personál však byl příjemný a jídlo bylo chutné“

Hotel Solitaire nabízí své služby již 20 let a navazuje na tradici zájezdního hostince, který se na tomtéž místě nacházel po mnoho generací. Stálým zákazníkům je spíše znám jako Motel Lammel, který před několika lety změnil jméno a současně také rozšířil sortiment nabízených služeb. Hotel Solitaire snoubí rodinnou tradici s moderními technologiemi tak, aby svým zákazníkům poskytoval prvotřídní servis.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Solitaire

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Daniel

Jídlo studené a nedodělané a pokoje chladné (podzimní období).

9. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jaroslav

velice vstřícný přístup, DOPORUČUJI

10. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Tak tohle byl nejhorší hotelový zážitek… Většina těch luxusních fotek je totiž ze druhé části komplexu a to z motelu. Včetně jídelny. Náš pokoj byl omšelý, z oken upadávaly žaluzie a byla tam zima. Okolo šesté sice zatopili, ale už v deset bylo topení opět skoro studené. Celou noc jsme se tam klepali. Večeře se musela absolvovat do 18:00, na což náš upozornili o půl páté. Jídlo bylo moc dobré, obsluha příjemná. Jen nás opět dost nepříjemně překvapilo, že jsme seděli v obyčejné hospodě, která v sobotu večer v osm zavírala a už od sedmi jsme tam překáželi při úklidu. Na ráno jsme hlásili odjezd o půl sedmé. Na recepci nikdo nebyl. Chvíli jsme tápali po tmě a neúspěšně hledali vypínač. Nakonec dorazila obsluha vedlejší benzínky s tím, že jsme měli zavolat na to číslo, co bylo položené na recepci. Škoda, že v té tmě nebylo absolutně vidět. Zapadli jsme do auta a odmražovali si rampouchy od nosu. Zkrátka nedoporučuju.

23. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Venca

Super

5. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

příjemné prostředí i obsluha, dobrá kuchyň

19. 12. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)