Studio Kleopatra

4,0 / 5 (57 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „super“

Kleopatra, královna egyptská, byla neobyčejně krásná, sebevědomá žena. Společně se svojí­ předchůdkyní­ Nefertiti byla zakladatelkou kosmetiky, péče o tělo, vlasy a ženské krásy jako takové. Měla kolem sebe spoustu alchymistů, kteří­ pro ni vyráběli pří­pravky z rostlinných silic, ovoce, květin a vzácných olejů. Dopřávala si pří­rodní­ koupele, masáže a zábaly každý den. Díky těmto pří­pravkům měla nádherně dlouhé a zdravé vlasy, sametové hebkou pleť a zářila krásou a zdraví­m. Skrz svůj půvab a inteligenci si dokázala dokonale omotat muže kolem prstu. My jsme se nechali touto bohyní­ krásy inspirovat a prostřednictví­m našeho studia chceme poskytnout královskou péči i Vám! Nabí­zí­me kompletní­ služby v útulném prostředí­ v centru Prahy 2. Můžete u nás posedět u šálku dobrého čaje či kávy a nechat o sebe hýčkat našimi spolupracovníky. Budeme se snažit, abyste se u nás cítili dobře a alespoň na chvíli zapomněli na starosti denní­ho života a odcházeli spokojení­ a odpočinutí­.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio Kleopatra

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Gilnien

Nespokojena. Když mi sdělili, že zvládnu zhubnout 10 kilo za měsíc, vzala jsem nohy na ramena. Byla mi doporučena dieta bez pečiva a s vynecháním celé řady potravin, bez pohybu.

2. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Pan masér se snažil a zasvěcoval mne do tajů obou metod. Jen masérna nepůsobila útulně a uklizeně

15. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Přístroj provádí jen velmi omezenou analýzu mladším18ti let – údaje, které zjistíte na obyčejné váze. O žádnou analýzu se tedy nejednalo a mělo by to být důrazně napsané v nabídce. Neobdržela jsem ani žádný papír vyhodnocující naměřené údaje (asi proto, že jich bylo tak málo).

22. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

kosmetička byla milá, ale vytkla bych např. čištění pleti expresorem, které je velmi bolestivé. Nejedná se o péči pro náročnou klientku

2. 6. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Ano, velmi příjemná záležitost s velmi profesionálním personálem, vřele doporučuji, na místě jsem si objednala další služby. Super.

29. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (21)