Volfova Design

3,9 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jídlo bylo dobré. Doprava probíhala v podvečerních hodinách. Vše bylo dobře zabalené a přehledně popsané. Škoda jen té hory plastových krabiček, které by se měly nějak nahradit nějakým vhodnějším papírovým obalem.“

Zpracuji Vám kompletní návrhy místností v 3D provední s výběrem vhodných doplňků,nábytku,podlah.. Díky spolupráci s ověřenými partnery se nemusíte o nic starat a nikam jezdit. Vše naplánuji a zařídím od začátku až do konce. Nebo potřebujete pouze oživit Váš interiér vhodnými doplňky? Neváhejte se na mě obrátit s Vašimi požadavky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a naslouchám Vašim představám.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Opravy a údržba

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Volfova Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 (9 hodnocení)
Veronika

Rychla komunikace, vyborne jednani:)…Nadherna vizualizace a skvela vypomoc pri hledani vhodnych vyrobku, dekoraci, podlahy… Urcite doporucuji, jsme moc spokojeni😉!

22. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Jídlo bylo dobré. Doprava probíhala v podvečerních hodinách. Vše bylo dobře zabalené a přehledně popsané. Škoda jen té hory plastových krabiček, které by se měly nějak nahradit nějakým vhodnějším papírovým obalem.

12. 11. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Úžasné ! výborné , vřele doporučuji.

10. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.