Volfova Design

3,9 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jídlo bylo dobré. Doprava probíhala v podvečerních hodinách. Vše bylo dobře zabalené a přehledně popsané. Škoda jen té hory plastových krabiček, které by se měly nějak nahradit nějakým vhodnějším papírovým obalem.“

Zpracuji Vám kompletní návrhy místností v 3D provední s výběrem vhodných doplňků,nábytku,podlah.. Díky spolupráci s ověřenými partnery se nemusíte o nic starat a nikam jezdit. Vše naplánuji a zařídím od začátku až do konce. Nebo potřebujete pouze oživit Váš interiér vhodnými doplňky? Neváhejte se na mě obrátit s Vašimi požadavky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a naslouchám Vašim představám.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Opravy

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Volfova Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 dle 9 hodnocení
Veronika

Rychla komunikace, vyborne jednani:)…Nadherna vizualizace a skvela vypomoc pri hledani vhodnych vyrobku, dekoraci, podlahy… Urcite doporucuji, jsme moc spokojeni😉!

22. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Jídlo bylo dobré. Doprava probíhala v podvečerních hodinách. Vše bylo dobře zabalené a přehledně popsané. Škoda jen té hory plastových krabiček, které by se měly nějak nahradit nějakým vhodnějším papírovým obalem.

12. 11. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Úžasné ! výborné , vřele doporučuji.

10. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.