EA Hotel

4,3 / 5 (613 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborný hotel, užili jsme si výlet na šumavě“

EA Hotel

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku EA Hotel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva
11. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

hezké prostředí, příjemný personál až na poněkud zvláštního mladého pana recepčního, byl totálně mimo, nic nevěděl, s ničím nepomohl, neporadil, na žádný ani jednoduchý dotaz (např. kudy se jde k pokojům apod.) nebyl schopen zareagovat. takže jsme jen kroutili hlavou, ráno naštěstí už byla na recepci kompetentní paní, která věděla vše co jsme potřebovali. :) jídlo také výborné

28. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mirka

Jídlo dobré, personál vstřícný, jen přistýlka bylo spartakiádní lehátko, takže jsme se v našem pokojíku nemohli hnout......ale na to vyspání nám to stačilo.

2. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pohlova

Pobyt v hotelu Churáňov nestojí mnoho peněz, ale v porovnáním s ostatními hotely, které jsme navštívili ať už prostřednictvím Slevomatu nebo z vlastních zdrojů je opravdu hluboko pod nabízenou úrovní. Pokoje jsou staré, už na první pohled je patrné, že peníze, které se tam za posledních 20 let utržily se neinvestovali zpět ani v nejmenším. Bohužel nejhorší je ale zkušenost s personálem. Už předem jsme v rezervaci žádali o pokoje blízko sebe (byli jsme pouze 2 páry) a přesto jsme bydleli každý dokonce v jiném patře. Snažili jsme se s paní recepční domluvit ještě na místě, ale nebylo nám vyhověno a to ani přesto, že hotel byl poloprázdný. Další hořká zkušenost přišla při setkání s personálem restaurace. Ostatní hosté snídali na terase a protože bylo hezké počasí, přidali jsme se k nim. Jako JEDINÍ jsme ale byli vykázáni zpět do restaurace se slovy, že terasa není určena pro snídaně. Druhý den jsme tedy snídali spořádaně v restauraci. Ovšem jako jediní! Ostatní hosté byli opět na terase. Chování ze strany personálu už začínalo připomínat spíše šikanu! I když jídlo bylo v pořádku a staré prostory hotelu by člověk odpustil na základě ceny, celkový dojem zkazil naprosto neprofesionální až nepřátelský přístup personálu hotelu.

2. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
kateřina

Skvělé jídlo i příroda.

18. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (251)