Libor Pala

2,0 / 5 (4 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Libor Pala

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 (4 hodnocení)
5 1
4 0
3 0
2 0
Pavlína

Bohužel jsem byla spíš nespokojena, fotky jsem nakonec po třech měsících dostala, ale retuš ani vyvolání nebylo. Hrozná komunikace. na mail mi prakticky odpověď nepřišla. Na focení jsem přišla odmalovaná, neb jsem přesouvala i termín kvůli tomu, že v ceně byla vizážistka, která kupodivu zrovna onemocněla. Což jsem se dozvěděla až na místě, stejně jako to, že ateliér je přestěhovaný, když jsem si volala do kterých dveří mám jít. Moc mě to mrzí, ale pana Palu bych svým známým, v rámci ušetření času i nervů, nedoporučila.

17. 3. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Velmi těžká domluva na termínu focení a nedodržení věcí, které jsem podle voucheru měla získat (focení probíhalo bez vlasové stylistky a vizážistky a nedostala jsem žádné vyvolané fotografie).

4. 1. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Nebyla jsem spokojena. Špatná domluva, focení objednáno v srpnu, uskutečněné focení až koncem listopadu. Dvakrát byl termín zrušen ze strany fotografa. Focení se měla účastnit vizážistka a vlasová stylistka. Nebylo tomu tak. Mělo být vyvoláno 10 fotek, nebyla vyvolána ani jedna, i když byl fotograf několikrát urgován. Nedoporučuji.

29. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.