Ranč u Bašty

4,4 / 5 (150 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super, moc fajn odpoledne :)

restaurace, ubytování, penzion, golf a rybolov

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Ranč u Bašty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tersima

Dobrý večer,
Zakoupili jsme rodičům k Vánocům voucher na silvestrovskou párty na Ranči u Bašty s bohatým rautem. Rodiče přijeli v 18:00, když řekli, že tu mají rezervaci, tak se divili, že byli jen dva a posadili je ke vstupním dveřím, kde na ně táhlo. Po čase se ozvali, aby je posadili jinam. Poté čekali asi 1,5 hodiny na obsluhu. Zmíněná hudba hrála ve vedlejší místnosti, kde přes stále zavřené dveře nebylo nic slyšet. Také parket byl ve vedlejší místnosti. Rodiče požádali o přesunutí do místnosti s živou hudbou a parketem, na to jim bylo řečeno, že to není možné, že je to jen pro uzavřenou společnost. Kapela hrála písně z 50. a 60. let, na které se nedalo tancovat a zpěvačka se svým zpěvem se nadala ani poslouchat. Zmíněný bohatý raut byl také ve vedlejší místnosti, kde stůl byl velký asi 1 metr a byly na něm dvě kuřecí křidélka, pár kousků tlustého masa a chleba. Na vouchru je napsán velmi obsáhlý raut, který budou připravovat přímo před Našimi oči. Ten samozřejmě nebyl. Také měli v ceně dostat 2 vouchry na jakoukoliv akci v roce 2014, které ovšem nedostali. Židle, na kterých seděli měli mít podle fotek potahy, které tam nebyly. Mamča si teda pod zadek dala kabát, aby ji to nestudilo. Manžel pro ně přijel asi ve 21:00, protože se jim tam vůbec nic nelíbilo. Tímto žádáme o prošetření celé situace a vrácení peněz, protože za tuto cenu jsme jim mohli zazpívat sami, upéct řízek a vyšlo by nás to levněji.
Předem děkuji za odpověď
Chleborádová

1. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Oldrich

Cena uvedená na dveřích podniku byla hluboko pod nabídkou na slevomatu a ani ta neodpovídala kvalitě občerstvení a programu…

1. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Golf super pokud není před koncem voucherů. Potom je tam dost nával a už to není taková zábava. Káva a nealko bylo super, restaurace nic moc.

11. 11. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Stáňa

Super, moc fajn odpoledne :)

29. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

skvělé odpoledne.

23. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (40)