Kategorie

Hotel Zlatý kříž

3,5 / 5 (20 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné jídlo, super ubytování, krásné město“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Zlatý kříž

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,5/5 dle 20 hodnocení
Kateřina

Výborné jídlo, super ubytování, krásné město

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Zdena

Vyhlídka že střechy po okolí.Mila obsluha i když hodně zmatená😉

Hotel by potřeboval rekonstrukci- která je prý v planu.Obsluha by měla vic chodit mezi hosty a neškodilo by si udělat nějaký řád jak dostávat věci postupně jak mají byt 😉 a nezapomínat na příbory 😞 Bohužel o víkendu je nepříjemná diskotéka v suterénu hotelu v pátek i v sobotu, která je slyšet do pokojů pokud si jedete odpočinout 😞

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Berglv

Krásné město, plno památek. Velký pokoj.

Špatné parkování, jídlo spíše podprůměrné. Wellnes je velmi silné slovo pro zahradní hadici, vypuštěný bazének a saunu pro dva...

23. 9. 2016
Užitečné? Ano
Vladimíra

Hotel na náměstí krásné Třebíče, odpovídající ubytování, velmi milý a příjemný personál, dobré jídlo.

Pokoj s výhledem na náměstí byl super, jen v pátek i v sobotu disko v suterénu asi do 3 do rána, dunělo to až ve 4. patře a nedalo se usnout.

23. 9. 2016
Užitečné? Ano
Iveta

Třebíč je krásné město, které má co nabídnout.Do tohoto hotelu už bychom se ale nevrátili.Komplikace byly po celou dobu pobytu počínaje parkováním, přes častou nepřítomnost recepční a personál hotelu, který ač se snaží, nemůže poskytovat služby na avizované úrovni.Servírka ve spodní restauraci je velmi milá a supluje recepční, takže toho má na starosti dost.Hotel se tváří jako ubytování na úrovni.Náš pokoj byl prostorný, s výhledem na náměstí, ale chtělo by to přiměřenou údržbu.Na stěnách fleky, zrcadlo nad umyvadlem zasahující do sprchového koutu, prasklý postelový rošt, atd.
Na hotelu jsme však trávili minimum času, takže jsme si dovolenou zkazit nenechali.Jídlo však bylo značně podprůměrné.Snídaně z nejlevnějších surovin.A romantická večeře nestála za nic, viz foto dezertu.

12. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (3)