Kategorie

SPA Studio Marina

4,5 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné prostředí i paní majitelka. Relaxační hudba. Úplné soukromí.“

Užíjte si relaxaci s japonským nádechem v oáze klidu a harmonie s SPA studio Marína. Havajské a relaxační masáže, privátní sauna s vířivkou v Ráji, kde zapomenete na čas i Vy. Soukromá vířivka se silnými čí jemnými proudy vody, která pokrývá celou šířku těla, poskytuje výkonnou vyhřívanou masáž, stimuluje "hormony štěstí" a odstraňuje bolest a únavu.

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky SPA Studio Marina

Hodnocení podniku SPA Studio Marina

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

Komunikace. Nelze se dovolat na telefonní číslo uvedené v kontaktech.Byl jsem odkázán na mail. Nebylo možné přesunout termín, který jsem měl zamluvený neboť již nebylo volno tudíž jsem voucher nevyužil a nejde ani refundovat...

Vyjádření partnera
SPA Studio Marina Před 6 měsíci

Dle obchodních podmínek provozovatele rezervaci je nutně provádět s dostatečným předstihem přes online rezervační systém. Provádění rezervací na last minute, jak jste učinil za 4 dny do ukončeni akci nezaručuje dostatek volných kapacit. Co tyče elektronické komunikaci, je preferována řadou společnosti, jako UPC, Vodafone a dalšími.

26. 4. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina
26. 4. 2016
Užitečné? Ano
Madajma

Nejlepší byl čokoládový bonbón po vířivce - dodal energii. Jinak "prostě infransauna" a "prostě vířivka". S paní jsme se chtěli nakonec rozloučit, ale bohužel nepřišla ani po zazvonění na zvoneček, který tam má pro účel přivolání obsluhy připravený.

Vyjádření partnera
SPA Studio Marina Před 7 měsíci

Se zakazniky se běžně rozloučím během čajového ceremoniálu, o čemž hlásím dopředu. Zvukově izolační dveře pravděpodobně nedovoluji proniknuti slabšímu vyzvánění . " Prostě infransauna" přesvědčila svým efektem světové terapeuty, kteře ji vřelé doporučuji. http://www.insauna-senov.wbs.cz/Infrasauna-ocima-lekaru . "Prostě vířivka" je ve skutečnosti Jacuzzi, která obsahuje 1 503 litrů vody, 38 vodních třísek s plynulou regulací intenzity, 3 masážní zóny, 22 vzduchových trysek a proměňující led osvětlení.

29. 3. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Soukromi,
Pohoda,
Uvolneni.

26. 3. 2016
Užitečné? Ano
Adéla

Příjemné prostředí i paní majitelka. Relaxační hudba. Úplné soukromí.

Toaleta je součástí koupelny s vířivkou, není oddělená.

27. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky