Kategorie

Masáže Jiřule

4,6 / 5 (312 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprosto skvělé, není co vytknout. Paní je moc milá, vše potřebné pošle emailem se všemi návody a postupy. Opravdu inspirativní návštěva. “

Připravila jsem pro vás kurzy o výrobě bylinných a kosmetických produktů a kosmetické workshopy.Ponoříme se společně do světa domácí výroby kosmetiky a bylinných produktů, podporujících naše zdraví :-) Dále jsou k dispozici masáže zdravotní, relaxační, lymfatické, speciální masáže. Anticelulitidní a formovací programy, luxusní balíčky, reiki a moxování. Kurzy reiki. Vstupte do oázy klidu a pohody, zapomeňte na všední starosti, dopřejte si klid a odpočinek. Po každé masáži nebo proceduře budete od nás odcházet uvolnění, odpočinutí a nabití příjemnou energii.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Masáže Jiřule

Hodnocení podniku Masáže Jiřule

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Katka

Naprosto skvělé, není co vytknout. Paní je moc milá, vše potřebné pošle emailem se všemi návody a postupy. Opravdu inspirativní návštěva.

13. 6. 2016
Užitečné? Ano
Dana

Nové poznatky

Na dané téma by to chtělo více času.

24. 5. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

super, velmi zajímavé a užitečné informace

18. 5. 2016
Užitečné? Ano
Ludmila

Do 2 hodin kurzu se informace o všech byť základních bylinkách nedají vměstnat, a proto velmi oceňuji aktivitu paní Jiřinky, která všem účastnicím kurzu slíbila, že prostřednictvím elektronické pošty zašle další informace a doporučení, a jak slíbila, tak učinila:-)
Kurz se koná v prostorách kousek od stanice metra Dejvická, takže spojení ideální, paní Jiřinka milá, ochotná a všem nám uvařila bylinkový čaj. Kurzu nemohu nic vytknout, děkuji. L.L.

3. 5. 2016
Užitečné? Ano
Irena

Milá paní, cenné rady, spousta informací, obsáhlé materiály. MOC PRIMA ODPOLEDNE !

19. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (103)

Podobné podniky