Hotel S-centrum Děčín****

Děčín a další pobočka

„Moc hezké prostředí. Personál velmi ochotný. Restaurace výborná , obsluha příjemná. Nemůžem si na nic stěžovat. Děkujem“ — Jiřina, Před 8 měsíci

„Moc hezké prostředí. Personál velmi ochotný. Restaurace výborná , obsluha příjemná. Nemůžem si na nic stěžovat. Děkujem“ — Jiřina, Před 8 měsíci

O nás

Hotel S-centrum Děčín**** nabízí komfortní ubytování, vybavené wellness a fitness centrum a spoustu zábavných sportovních a jiných aktivit přímo v Děčíně a jeho okolí. Vysoký standard služeb je předem zaručen.

Hotel S-centrum Děčín****
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Hotel S-centrum Děčín

Ústecká 1945/10, Děčín

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Fitness
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 170 Kč/noc
Kolárna
Půjčovna kol
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště

Sportoviště S – centrum

Ústecká 1945/10, Děčín

Recepce pro minigolf a badminton
Dnes otevřeno 10:00–21:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

4,4/5 (498 hodnocení)
Lena

moc příjemný personál hotelu, velice příjemný balíček aktivit, vše bylo naprosto v pořádku, mohu jen doporučit :)

Zároveň skvělý výchozí bod pro výlety a zároveň prohlídku Děčína.

nic takového nebylo, vše v pořádku

Petr

Hotel vcelku pěkný, avizovaných 5* na venkovním štítu hotelu kvalit opravdu zdaleka nedosahuje. Hotelový pokoj však čistý, Hotel jako takový udržovaný. Umístění hotelu je sice katastrofální ( na parkovišti před OC), ale hotel za toto umístění de fakto nemůže ( i když ho tam pochopitelně někdo pro tyto účely vybudoval). Jedná se o hotel vhodný k přespání a pak autem pokračovat v cestě. Líbilo se mi wellness, to mají udělané pěkně ( i když oproti běžným 4* hotelům z vlastní zkušenosti na horách..Špindl, Harrachov nebo Tatry) opravdu maličké a základní. Pokud sháníte nocleh na 1–2 noci v okolí Děčína a nic víc nečekáte, mohu doporučit. Personál usměvavý, ochotný poradit či cokoli vysvětlit.

Snídaně… šunkový salám, sýr, chladná míchaná vajíčka a párky. Výběr bufetové snídaně mizerný, na úrovni penzionu.
Večeře(bohužel) na úrovni lepší školní jídelny, gastro zážitek opravdu nečekejte, na personálu je vidět, že se sice snaží, ale bohužel jakoby nebyli motivováni vařit lépe či moderněji…Restaurace (pocitově spíše jídelna) ale čistá.
Po příjezdu již při vstupu do hotelu k recepci závan cigaretového kouře, chtělo by více větrat. Parkování před hotelem pro max. cca 5 vyvolených vozidel, pro ostatní parkoviště před OC Tesco. S partnerkou jsme využili mnoho tuzemských i slovenských hotelů a tento h. S-centrum je spíše podprůměr, i když na krátkodobý pobyt bez očekávání dalšího neurazí.

Katy

Ochota personálu, masáže výborné, prostředí hotelu pěkné