Kategorie

Hotel S-centrum Děčín****

4,2 / 5 (133 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ač to tak z venku nevypadá,hotel je naprosto úžasný,personál milý,ochotný,vstřícný.Vybavení pokojů super.Mile nás překvapily velké pohodlné a hlavně nevrzající postele. Kuchyně velmi chutná,snídaně bohaté na výběr. Nemám co vytknout.Všem mohu jen DOPORUČIT.“

Hotel S-centrum Děčín**** nabízí komfortní ubytování, vybavené wellness a fitness centrum a spoustu zábavných sportovních a jiných aktivit přímo v Děčíně a jeho okolí. Vysoký standard služeb je předem zaručen.

Dnešní nabídky Hotel S-centrum Děčín****

Hodnocení podniku Hotel S-centrum Děčín****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Přibylová

Ač to tak z venku nevypadá,hotel je naprosto úžasný,personál milý,ochotný,vstřícný.Vybavení pokojů super.Mile nás překvapily velké pohodlné a hlavně nevrzající postele. Kuchyně velmi chutná,snídaně bohaté na výběr. Nemám co vytknout.Všem mohu jen DOPORUČIT.

Nemám žádnou výtku .

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Alena

Od pátku do neděle super :) velice ochotný personál celého hotelu :)

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Celkem nebylo co vytknout. Hotel z venku nic moc, ale to nebylo vůbec důležité. Pokoje pěkné, kulturní a sportovní vyžití dobré. Jídlo OK. A hlavně nám vyšlo počasí a mohli jsme realizovat naplánované výlety.

9. 11. 2016
Užitečné? Ano
Chovancovaj

Wellness balíček se nám moc líbil. Po náročných tůrách krásami Českého Švýcarska jsem si odpočinuli na masáži, v sauně a dokonce i aktivně při badmintonu. Hotelový pokoj byl moc hezký. Byli jsme spokojení.

Jediné co bylo trošku slabší (kromě signálu od wifi) bylo jídlo.

8. 11. 2016
Užitečné? Ano
Pavla

Hezký hotel s dobrou polohou, vstřícná a milá obsluha jak na recepci, tak i v restauraci, skromnější snídaně, ale výborné večeře. Odjížděli jsme spokojeni a určitě se tam vrátíme ...

13. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (54)