Kategorie

Penzion Na Mlatě

4,3 / 5 (194 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásné prostředí, ubytování a bezva obsluha. Mužů jen doporučit. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Hodnocení podniku Penzion Na Mlatě

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislav

Jízda vůbec neproběhla. Po příjezdu na telefonicky domluvený termín bylo rodičům sděleno, že auto již vůbec nemají. Navíc se chovali mimořádně arogantně, jde o podvod. Důrazně varuji před tímto voucherem.

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před rokem

Dobrý den, možná by bylo dobré si přečíst podmínky rezervace. Ona i arogance zákazníků někdy přesahuje meze slušného chování. Platnost byla do 30.6.2015.

4. 7. 2015
Užitečné? Ano
Renata

Krásné prostředí, ubytování a bezva obsluha. Mužů jen doporučit.

30. 6. 2015
Užitečné? Ano
Terezza

Úžasná domluva. Zážitek na celý život!

16. 6. 2015
Užitečné? Ano
Lucka

Zážitek byl výjimečný, vydařilo se počasí, takže jsme si projížďku užili.

První smluvený termín nevyšel. Přijeli jsme na předem domluvené místo a nikdo tam nebyl, nikdo nám nebral telefon a ani nezavolal poté zpět. Po třech dnech jsme se pánovi dovolali (resp. tel. vzala paní) a mohli jsme se domluvit na nový termín. Cestu Brno - Znojmo jsme tudíž absolvovali 2x. Při druhém termínu již problém nenastal.

16. 6. 2015
Užitečné? Ano
Iwet

Projížďka veteránem.
Degustace s původním majitelem penzionu.
Fotografie původních majitelů v restauraci + informace k historii

1) V penzionu se i přes chladné počasí netopilo.
2) Organizace snídaně-k dispozici bylo (pro plně obsazený penzion) cca 2 dcl mléka (kdo přišel první měl, později už ne, nebo musel požádat - to samé s vodou na čaj), jedna slánka!!! (paní přenášela od 1 stolu k druhému)
3) Servírování večeří - nepochopitelný postup. Jídlo se roznášelo, jak se asi zrovna v kuchyni namanulo. Ten, kdo přišel první, jedl i poslední. Páry nejedli ani jednou společně (nejdříve přinesli jídlo 1, po dlouhé době druhému)!!!! Pokud měli stejné jídlo, pak možná společně večeřeli, ale pokud zvolili jinou variantu, pak ne.
4) Množství - stalo se, že kuchař musel během večeře přivářet brambory - následně tedy velké zpoždění - paní už byla najedená, pán stále čekal (a to byl přítomen v restauraci jako první).
5) Pomalá obsluha
6) Společná kuchyňka - prach, špína, zapatlané nádobí
7) Rekonstrukce stodoly (bourání) - vyzdvihovaná zahrada v inzerátu prakticky nebyla přístupná (pro nepřízeň počasí nevadilo tolik).
8) Nabídka vín na tabuli v restauraci nekorespondovala se skutečností. Paní navíc neměla vůbec přehled, co k dispozici je či ne (aby zjistila, že víno není potřebovala cca 15 minut).

Penzion je pěkný a na dobře situovaném místě (směr na Znojmo, Vídeň), nicméně se domníváme, že současní provozovatelé na takovýto "kšeft" nestačí. Úroveň není tam, kde by mohla být - jídlo (školní jídelna), čistota + nedostatky uvedené výše - možná provozovatelům tyto věci nedochází, ale těchto "detailů" si všímali všichni hosté. Není přece možné, aby na romantickém pobytu páry nevečeřeli současně!!! Pobyt hodnotíme celkově průměrně (a to pouze pozitivum uvedeným vedle).

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před 2 roky

Za výše uvedené nedostatky se musím omluvit a aniž bych se chtěl vymlouvat, jednalo se o zcela první víkend, kdy jsme penzion přebrali do provozování a mnoho věcí nebylo pro nás zaběhnutých a proto nebyl úplný přehled v tom jak co dlouho trvá. Pouze s tvrzením, že se netopilo zcela nesouhlasím, neboť penzion byl vytopen a nebyla zaznamenána ani jedna připomínka. Plně chápu, že to není omluva, pouze vysvětlení. A závěrem - stačilo přijít a tyto výtky nám sdělit - byl bych za ně vděčný a třeba by se některé daly vyřešit hned a na místě - třeba zmíněné tvrzení, že se netopí. Každopádně se omluvám a děkuji za pochopení, Petr Benke

21. 5. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (105)

Podobné podniky