Image studio

Praha - Staré Město, Náprstkova 214/7

O nás

Nabízíme Vám wellness služby v příjemném a stylovém prostředí, které se nachází v samém srdci Starého Města. Bude o Vás pečovat tým opravdových profesionálů ve svém oboru. Náš salon poskytuje široký výběr masáží, tělových zábalů. Velice oblíbené jsou Tibetské lázně. Samozřejmě u nás naleznete kadeřnictví, kosmetiku, vizážistiku, pedikúru, manikúru a modeláž nehtů, bělení zubů. Náš salon je vybaven řadou nejmodernějších přístrojů: IPL, biostimulační laser, Aerosonic pro odstraňování celulitidy a zeštíhlování, plazmová lampa na bělení zubů, mikrokamera na testování stavu pleti a vlasů…
Velmi vyhledávané jsou depilace, kromě známých depilací teplým voskem se specializujeme na depilace cukrovou pastou (nejžádanější jsou brazilské depilace) a fotoepilaci – trvalé odstranění nežádoucích chloupků pomocí IPL. Další oblastí služeb Image studia je formování postavy: ultrazvuková liposukce, cvičení na vibrační plošině a přístroji Body Space, zeštíhlující zábaly.
Na všechny naše služby si můžete zakoupit dárkové poukazy. Nedílnou součástí je i prodej kvalitních kosmetických produktů.
V IMAGE STUDIU si můžete posedět při šálku výborné kávy nebo čaje ve stínu altánku v klidném atriu. Pro Vaše děti jsou zde připravené hračky a pro podnikatele je k dispozici free Wi-Fi.

Zobrazit více
Image studio
Náprstkova 214/7, Praha - Staré Město

Image studio

Náprstkova 214/7, Praha - Staré Město

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku Image studio

Hodnocení podniku Image studio

3,9/5 (8 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 3
4 3
3 0
2 2
1 0
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.