Kategorie

Wellness studio - Ženy sobě

4,0 / 5 (733 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Komunikace a připravenost paní Pavelkové.“

Permanentní make-up. Microblading, 3D obočí, PM rtů, očních linek. Hloubkové vyčištění pleti, odstranění vrásek neinvazivní patentovanou technologií, zpevnění obličejových kontur. Zpevnění a odstranění podbradku.

Dnes otevřeno: 10:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Wellness studio - Ženy sobě

Hodnocení podniku Wellness studio - Ženy sobě

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Skvela prace pani kosmeticky.

Naprosto suvereni pristup, chovani mne velice zaskocilo. Poradek a cistota v salonu neni uplne 100%. Ano, vse ma byt sterilni, jak by mohla pani majitelka oponovat, ale jelikoz jsem byla prvni zakaznice ten den, pani mi ocistila oboci vodou z predesleho dne, kosmetickou vazelinu odebrala hodne opatlanym nozikem, ktery se valel uz na tak zabordelovanem stole. Kosmeticke salony navstevuji casto a v porovnani...ne, nelze v tomto ohledu absolutne porovnavat. 😞

Vyjádření partnera
Wellness studio - Ženy sobě Před 14 hodinami

Dobrý den,

jsem velice ráda, že klientka je s obočím spokojená.
Klientka píše, že jsem měla suveréní přístup a to že jí velice zaskočilo.
Nevím co si mám pod tím představit, ale po cca dvoutisících vytetovaných obočích opravdu trémou a studem netrpím. Ke všem klientkám se chovám slušně a vstřícně. Plně si uvědomuji, že každá má na poprvé z tetování poněkud strach :).
Zajímalo by mě, z čeho paní vydedukovala, že jsem jí obočí před zákrokem omyla vodou po klientkách z předchozího dne! Před příchodem každé klientky si připravím destilovanou vodu, vydezifikuji všechny nástroje, připravím jednorázové pomůcky.
Co se týče krému na domácí ošetření,( který mimochodem většinou v salonech klientky nedostávají, pouze dostanou doporučení co si mají koupit) ten dávám každé klientce při odchodu. Krém mám položený na chromovém tácku za recepčním stolem. Podle potřeby naberu krém chtomovou špachtličkou, která se neválí volně po stole, ale je stále ponořená do krému, krém naporcuji do malého kelímku, aby klientka měla krém k dispozici po celou dobu hojení.
Nikdy nikdo si na to ještě nestěžoval.

S pozdravem,
Alena Pavelková

3. 12. 2016
Užitečné? Ano
Annette

Koupili jsme jako dátek pro mamku a byla moc spokojená.

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Karin

Skvělá paní .

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

milý personál a profesionální přístup

17. 11. 2016
Užitečné? Ano
Esawicka

Paní byla moc příjemná.😊😊

10. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (283)

Podobné podniky