Hodnocení podniku Libros

4,5/5 (488 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Aneta

V podstatě za ty penize nic.

Jízda trvala 25 min a je to pořád dokola tvar osmičky. Když člověk dostane v 90km/h smyk, tak má malou pravděpodobnost že by vozidlo uřídil . Přítelkyně mi to koupila jako dárek, kdybych věděl že je to za 1000kč tak bych s tím nesouhlasil . Celý to odpovídá tak za 200kč max.. bohužel nedoporučujeme..

14. 6. 2018
Lenka

nikdy už bych nic nekoupila. tragická domluva a jednání !!

29. 9. 2017
Verca

Vyzkoušet si cca 6× za hodinu, jaké to je dostat se do smyku a muset reagovat, bylo určitě obohacující, ale aby se to člověku dostalo více do krve, chtělo by to zažít vícekrát.

Za 2000 kč na hodinu jsem čekal mnohem více. Kvůli poruše smykové podložky jsme začali asi o 20 min. později, což by nevadilo, ale kvůli další skupině lidí nám lekci ukončili o 10 min. dříve. Navíc nás bylo ve skupině asi 10 lidí, což je hrozně moc. Za celou dobu jsme vyzkoušeli pouze smykovou podložku, myslel jsem, že vyzkoušíme např. další situace na silnici, slalom, déšt apod…a kvůli velkému počtu lidí jsem stihl projet smykovou podložkou jen 6×, celková doba z oněch 60 minut, kdy jsem řídil, byla asi 5 minut. To mi připadá za 2000 kč vydřidušství. Za tu cenu by měl mít člověk bude ideálně vlastního instruktora celou dobu a moci jezdit pořád, nebo při max. počtu 3 lidi, kdy by to tak akorát vycházelo, než se člověk opět připraví. takto jsem většinu času akorát čekal v autě, než ostatní odjezdí. :(

26. 3. 2017
Terka

Bohužel jsme neměli moznost voucher zatim využitím, pořadatel smluvený datum zrušil z důvodu opravy stroje a další datum nám zatím nebylo navrženo.

Hodnocená nabídka: Adrenalinová jízda v Buggy
15. 1. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.