Kategorie

Libros

4,5 / 5 (353 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „velmi vstřícný a příjemný instruktor“

Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava vzdělává řidiče v teoretické i praktické rovině. Zaměřuje se na zlepšování jejich řidičských schopností, rozhodovacích návyků i chování na silnicích. Orientuje se také na řešení krizových dopravních situací, které si můžete vyzkoušet ve škole smyku. Zkušení instruktoři vás bezpečně provedou smykem, úhybnými manévry a dalšími nečekanými situacemi. To vše v profesionálním zázemí s moderními technologiemi.

Dnes otevřeno: 10:00–16:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Libros

Hodnocení podniku Libros

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Verca

Vyzkoušet si cca 6× za hodinu, jaké to je dostat se do smyku a muset reagovat, bylo určitě obohacující, ale aby se to člověku dostalo více do krve, chtělo by to zažít vícekrát.

Za 2000 kč na hodinu jsem čekal mnohem více. Kvůli poruše smykové podložky jsme začali asi o 20 min. později, což by nevadilo, ale kvůli další skupině lidí nám lekci ukončili o 10 min. dříve. Navíc nás bylo ve skupině asi 10 lidí, což je hrozně moc. Za celou dobu jsme vyzkoušeli pouze smykovou podložku, myslel jsem, že vyzkoušíme např. další situace na silnici, slalom, déšt apod…a kvůli velkému počtu lidí jsem stihl projet smykovou podložkou jen 6×, celková doba z oněch 60 minut, kdy jsem řídil, byla asi 5 minut. To mi připadá za 2000 kč vydřidušství. Za tu cenu by měl mít člověk bude ideálně vlastního instruktora celou dobu a moci jezdit pořád, nebo při max. počtu 3 lidi, kdy by to tak akorát vycházelo, než se člověk opět připraví. takto jsem většinu času akorát čekal v autě, než ostatní odjezdí. :(

26. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Akce velice povedená.

Hodina trvala 50 minut.

26. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

velmi vstřícný a příjemný instruktor

17. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Poučné a zábavné, rozhodně doporučuji všem, kteří řídí.

30. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Babilon

vsechno

29. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (104)

Podobné podniky