Hotel The Rustical Jelinek

3,5 / 5 (18 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Líbil se mi přístup personálu, ochota. Sice jsme měly malý pokoj, ale zase vše potřebné :o). Výhodou bylo, že jsme měly vše blízko. Velké porce chutného jídla.“

Horský hotel ***+ v centru Špindlerova Mlýna

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel The Rustical Jelinek

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Jídlo nic moc, jinak spokojenost.

2. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katasarny

ubytování katastrofa, maličkatý pokojík, v nabídce to vypadalo úplně jinak, jídlo hrůza, málo, ne moc dobré. Už nikdy SLEVOMAT!

18. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Líbil se mi přístup personálu, ochota. Sice jsme měly malý pokoj, ale zase vše potřebné :o). Výhodou bylo, že jsme měly vše blízko. Velké porce chutného jídla.

12. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Maruška

Příjemný personál v hotelu a okolí krásné. Spoustu možností na výlety a túry po horách. Byla jsem ve Špindlerově Mlyně několikrát a moc ráda se tam vracím, takže můžu jen a jen doporučit

9. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Okolí bylo malebné a moc jsme si to s mamkou užily, takže tomu se nedá vytknout nic. Ale hotel má ode mě 3 hvězdičky – setkávaly jsme se pravidelně s 4 lidmi. Paní provozní a pan masér byli velice vstřícní a příjemní, ale to se o číšnících, kteří byli značně odměření a nepříjemní, bohužel říci nedá a to beru jako veliké mínus, především tehdy, když se na vás tváří, jakoby na vás chtěli skočit :D nebylo to tam nejhorší, ale otázkou je, zda by nebylo příjemnější místo ;) takže asi tak, ale jak říkám, pan masér i paní provozní velmi příjemní a ochotní a právě jen kvůli nim bych hotel asi doporučila :)

2. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)