Salon Angelic Beauty

4,1 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „hezké prostředí, dobrá obsluha, ale poněkud vzdálenější od mého bydliště“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Salon Angelic Beauty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Plošina je asi stejná jako každá jiná, na tom není moc co hodnotit, ale dost mě zklamala instruktorka. Celá instruktáž probíhá tak, že Vám během asi 3 minut slečna řekne jak si na to stoupnout a to je vše. Nehlídá Vás, zdali stojíte správně, v místnosti jste naprosto sám/sama. Oceňuji sprchu rovnou v místnosti, především v létě to bylo příjemné, ale příště radši půjdu tam, kde se mnou cvičí instruktor a hlídá mě jestli správně stojím a cvičení vede. Doporučuji pouze těm, kterým vyhovuje cvičit sám, ale pokud chcete někým být vedeni, pak určitě ne.

22. 10. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Vibrační plošina je skvělá věc. Nenadřete se, nezpotíte se, nemusíte se převlékat… ještě k tomu změnit jídelníček a člověk ba i zhubne. Jako jedna z pomocných věcí na zhubnutí bych to hodnotila kladně, ještě k tomu přidat nějaký jiný sport. :)

16. 10. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lfalt2

hezké prostředí, dobrá obsluha, ale poněkud vzdálenější od mého bydliště

18. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Edita

Vše v pohodě…bez výhrad…děkuji

1. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Havelka

plosina je umistena v mistnosti na urovni chodniku, na okne pouze slaba zaclonka- mela jsem pocit ze jsem jako ve vitrine, zejmena pri prevlekani, chybi misto na poveseni satu. Sprcha sice v mistnosti nicmene jsou v ni umistene ruzne veci, nevypada ze by byla k realnemu pouziti, nastesti cviceni na plosine vas temer nezapoti. Instruktaz byla velmi obecna, zadny z cviku mi nikdo nepopsal neukazal. Jsem zklamana z neprofesionalniho pristupu i z prostredi ktere neni moc kultivovane.

29. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)