Hodnocení podniku  Studio Empatia

4,2/5 (828 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslava

nebyly vykonány všechny úkony v nabízené službě a práce se mi zdála „odflinknutá“

Vyjádření partnera
Studio Empatia Před 3 měsíci

Dobrý den děkuji za Vaše hodnocení. Pokud koupíte balíček pro unavenou pleť, který neobsahuje masáž krku obličeje a dekoltu může se Vám zdát že peče v kosmetice není dostatečná.Máte možnost zakoupit balíček za 600kc kde je té péče více a je možnost ultrazvukové spachtli nebo mikrodermobrazi. Je to jenom na Vas kterou péčí si vyberete aby jste byla spokojená a věřím že do studia empatia chodí klientky které měli stejný balíček jako Vy a sou nesmírně spokojené. S pozdravem Irina a David.

15. 8. 2020
Sylva

Namazat krémem a nechat 25min odpočívat není podle mě kosmetika

Vyjádření partnera
Studio Empatia Před 4 měsíci

Dobrý den děkuji za rezenzi pokud v proceduře je maska s kmenových buněk tak je nutně aby maska působila 25minut protože v sobě obsahuje kyselinu hylauronovou kolagen a retinol a to bohužel potřebuje nějaký čas.Preji naším zákazníkum aby tu dobu užili v relaxačním prostředí s uklidňující hudbou krásnou harmonii. Přeji našim klientům krásný relax s občerstvením džusu relax skvělého kafe nebo sklinkou šampaňského, vše je samozřejmě zdarma. Pěkný den Irina a David studioempatia.

8. 8. 2020
Kristýna

Salónek pěkný, pro mě co bydlím v centru ideální dostupnost, ale s parkováním by to bylo horší

U čištění pleti ultrazvukovou špachtlí mi tekly až slzy a to já snesu hodně (plastika prsou byla nic oproti tomuhle :D ), chodím pravidelně na kosmetiku, ale nikde jinde mě to nebolí nebo jen lehce..ale tak říkala jsem si, že to paní dělá asi pořádně a to by mi ještě tak nevadilo, ale po nanesení platýnkové masky, co měla působit 30min paní kosmetička usla.. :D první si tam něco zapisovala nejspíš, ale pak jsem slyšela jemné chrapkání :D :D maska by mi pusobila možná doted, kdybych nezakašlala a nezbudila tim paní kosmetičku :D takže tady příště už ne :/

Vyjádření partnera
Studio Empatia Před 2 roky

Dobrý den děkuji Vám za Vaše vyjádření, musím se však ohradit k vašemu názoru k nesetrnemu zacházení s ultrazvukovou spachtli. Váš názor je scela ojedinělý, všichni naopak chválí moje ošetření.A na závěr bych chtěla podotknout, opravdu nevím kdo z nás dvou při aplikaci masky usnul.

23. 3. 2019
Terča

aby péče byla kompletní, bylo mi doporučeno dokoupit na místě masku, tudíž nabízena služba byla v konečném důsledku draší

23. 6. 2015
Ltinkova

Salón špatně označen, vůbec se nedal z ulice najít. Podle mě paní kosmeticka nemá moc zkušeností, ošetření pleti bylo laické, postrádala jsem profesionalitu. Také mi nikdo nepodal zádné info o tom, co procedura obnáší.

17. 4. 2015
Eva

místo 90 minut trvalo ošetření pouhých 60, s upozorněním že záleží na tom, jak je pleť mastná, což já mám velmi, takže jsem nepochopila.

20. 2. 2015
Pavlina

Delka procedury nebyla avizovanych 30 min. Po necelych 20 min. jsem odchazela vcetne obleknuti a svleknuti kabatu a bot. Pani byla zrejme dotcena, ze jsem odmitla masku za dalsich 100kc, neprofesionalni pristup. Priste uz se nenecham nachytat na takove sluzby.

31. 1. 2015
Lenka

Kosmetička i prostředí byly sice příjemné, ale namísto 90 minutového ošetření, vše trvalo včetně přípravy a placení 75 minut. Nebyla ani masáž krční páteře ani ampule s kyselinou hyaluronovou. Čili ze sedmi inzerovaných procedur dvě nějak „vypadly“. Vzhledem k tomu, že na kosmetiku člověk jde relaxovat a ne dohadovat se co má zaplaceno apod., nechala jsem to tak. Prostě už tam nepůjdu.

23. 2. 2014
Jeřábková

Paní kosmetička si zlomila ruku, ale byla tak laskavá a chtěla mi to říct osobně, abych mohla jet přes celé město a nedostat to co jsem si objednala, no přesto se o nějakou proceduru snažila, + navíc ke kosmetice vám předá svou energii, nastartuje čakry:-)

19. 9. 2013
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.