Lázeňský resort Údolí Bratrouchov****

4,4 / 5 (188 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Můžeme jen doporučit! Velké a čisté apartmány, skvělé wellness, které jsme měli jen pro sebe, i když voucher nezaručoval, že bude privátní, s čímž souvisí maximální ochota personálu, který se snažil vycházet všem vstříc, aby si to co nejvíce užili, luxusní večeře (doporučuji zejména pstruha!) a jako bonus krásná příroda. V den odjezdu nám dokonce nabídli, že můžeme zůstat až do odpoledne, i když jsme původně měli opustit apartmán do 10:00. Moc jsme si to užili a rádi se zase někdy vrátíme :)“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty s dětmi, Lyžařské pobyty, Pobyty pro cyklisty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Lázeňský resort Údolí Bratrouchov****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzana

Prostředí i personál hodnotíme kladně. :)

Vyjádření partnera
Lázeňský resort Údolí Bratrouchov**** Před 2 roky

Děkujeme za reakci,podobné nám dodávají energii k další práci s klienty,kteří se rozhodnou u nás strávit relax.

Tým Hotelu U Nás

6. 3. 2016
Šárka

Můžeme jen doporučit! Velké a čisté apartmány, skvělé wellness, které jsme měli jen pro sebe, i když voucher nezaručoval, že bude privátní, s čímž souvisí maximální ochota personálu, který se snažil vycházet všem vstříc, aby si to co nejvíce užili, luxusní večeře (doporučuji zejména pstruha!) a jako bonus krásná příroda. V den odjezdu nám dokonce nabídli, že můžeme zůstat až do odpoledne, i když jsme původně měli opustit apartmán do 10:00. Moc jsme si to užili a rádi se zase někdy vrátíme :)

Vyjádření partnera
Lázeňský resort Údolí Bratrouchov**** Před 2 roky

Děkujeme za hodnocení,rádi Vás uvidíme.

Tým Apartmány

16. 12. 2015
Katka

Příroda. Příjemný personál restaurace, dobré jídlo. Wellness opravdu pěkně zařízený. Jen v bazénku se nemění po předchozích klientech voda, takže na povrchu plavou drobné nečistoty. Perfektní soukromá výřivá vana!

Pokoj moderní, ale ne moc útulný. Uklizený tak napůl. Okna špinavá, nevyluxováno, někde prach, vana umytá šmahem. V koupelně chybí závěs, žaluzie nebo roleta a přitom je do koupelny vidět z jak z ulice, tak z okolních budov. Wellness je pěkný, ale nebyl privátní ani soukromý v pravém slova smyslu. Privátní znamenalo, že nebyl pro veřejnost, ale jen pro hosty (2 dvojice nebo rodiny ve stejnou dobu). Se „spoluúžívajícimi“, kteří byli také překvapeni, jsme se dohodli na pořadí a vystřídali se.

8. 10. 2015
Kristýna

Slabsi snidane

Vyjádření partnera
Lázeňský resort Údolí Bratrouchov**** Před 2 roky

Pokud je výběr na snídaně slabší v rozsahu:
vepřová šunka,kuřecí nákroj,salám+2 druhy sýra+Teplá nabídka+doplňkový sortiment málo-či slabší -je lépe se pro Vás předzásobit a uložíme Vám to chladícího boxu.
Děkujeme za pochopení.
Tým Hotelu U Nás

2. 10. 2015
Zdenka

Příjemné a klidné prostředí, soukromí při procedurach , příjemná obsluha, jídlo výborné.

Menší mínus nebyla TV na pokoji.

Vyjádření partnera
Lázeňský resort Údolí Bratrouchov**** Před 2 roky

Děkujeme za hodnocení,většina klientů vítá absenci televize k odpočinku.
Na vyžádání tento přístroj poskytujeme.

Apartmány Bratrouchov

1. 10. 2015

Další hodnocení (29)

Podobné podniky