Massage Paradise

3,5 / 5 (100 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše v pořádku jen delší domluva na termínu“

Masérský salon v širším centru Českých Budějovic. Masér s 11letou praxí. Poskytuji mnoho druhů masáží od klasických přes sportovní, regenerační až po exotické jako například kokosová, pomerančová, tropické ovoce, medová, jogurtová, čokoládová, pivní, vinná nebo novinka masáž horkými mušlemi.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Massage Paradise

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Nebyla jsem spokojená, protože masáž vůbec mi nebyla poskytnuta, majitel zatím provozovnu zavřel a já příšla o peníze. Nikdy touto formou nic objednávat nebudu.

14. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

nemožnost dojednat termín-neabsolvováno

26. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

Bohužel, tato služba neodpovídala ani této hodnotě, byť byla levná. Daná „firma“ se přestěhovala na jinou adresu, takže jsme jí na poslední chvíli museli hledat. Když jsme nakonec našli, kde sídlí, byli jsme zavedeni do nějaké místnosti, někde „doma“, skoro jak ve špajzce, prostě hrůza a ještě ke všemu, když nám pan masér řekl, že vlastně jinou partii těla, než záda, masírovat nepotřebujeme, a že nám udělá, jen částečnou a příště, ať přijdeme znovu na dodělání, tak jsme si tedy pomysleli své. Prostě hůrza. Zdá se, že pán předpokládal, že už víckrát nepřijdeme.

25. 10. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vitezslav

Dobrý den, chci vrátit peníze za masáže…ty totiž vůbec neproběhli, protože ten člověk se nedá dostihnout.. nelze u něj objednat masáže, protože nebere opakovaně telefon. Když jsem ho smskou žádal o volné termíny, také neodpověděl. Chtěl jsem masáže, ne někoho neustále nahánět. Děkuji za pochopení. Můj tel. 608200930

Hodnocená nabídka: Permanentka na 6 masáží
16. 10. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Masáž se v konečném důsledku nerealizovala. Pan masér se vůbec neobtěžoval komunikovat.

30. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (33)