Kategorie

online interier

2,5 / 5 (40 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „zaslání 3 D návrhu bylo inspirativní“

Nový domov, jedna místnost, kancelář i rekonstrukce. Zkušený designér ví jak Vám pomoci, poradit, sjednotit veškeré požadavky na prostor barevnost i vyměřený rozpočet a vytvořit z pouhé představy vše jasně viditelné ve 3D vizualizaci. Onlineinteirer se zabývá návrhy interiérů po celé ČR včetně realizací. Už v návrhu vždy tvoříme nábytek, který je reálně k prodeji s možností jej objednat. Co návrh, to přehledná cenová nabídka na realizaci.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Hodnocení podniku online interier

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,5/5 dle 40 hodnocení
Reny

Nic

Voucher jsem zakoupila a během týdne chtěla uplatnit, následujících 14 dní se nikdo neozval. Tak jsem poslala dotazující se mejl, odpověď přišla 7.12. že paní na tom bude pracovat a během týdne se ozve. Do dnešního dne přes několik , slovy tři, mejlové dotazy, se nikdo neozval. Takže mé hodnocení je 1 hvězda a to jen proto, že se musí alespoň jedna zaškrtnout....bohužel a tak to vypadalo slibně.

10. 2. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Líbila se mi nabídka jako taková.

Vouchery jsme zakoupila dne 13.11. a dodnes jsme neobdržela 3D návrh. Bylo mi nejprve sděleno, že si paní myslela, že mi už návrh posílala, posléze slíbila do týdne zaslat a opět uplynul týden a 4 dny a nemám návrh, ale ani odpověď na email. Neprofesionální.

14. 1. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Po více než měsíci nikdo na mou objednávku nereagoval. Na můj dotaz zda mou objednávku přijali a zda je všechno v pořádku mi bylo slíbeno, že to v kanceláři ověří, ale opět se již nikdo neozval. Takže po šesti týdnech stále není zaoplacená služba realizovaná.

21. 12. 2015
Užitečné? Ano
Martin

NÁVRHY NEBYLY DODÁNY

27. 2. 2016
Užitečné? Ano
Jana

zaslání 3 D návrhu bylo inspirativní

Nabízení nového nábytku, ačkoli jsem chtěla zachovat ten stávající.

8. 12. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (11)