online interier

2,5 / 5 (40 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „zaslání 3 D návrhu bylo inspirativní“

Nový domov, jedna místnost, kancelář i rekonstrukce. Zkušený designér ví jak Vám pomoci, poradit, sjednotit veškeré požadavky na prostor barevnost i vyměřený rozpočet a vytvořit z pouhé představy vše jasně viditelné ve 3D vizualizaci. Onlineinteirer se zabývá návrhy interiérů po celé ČR včetně realizací. Už v návrhu vždy tvoříme nábytek, který je reálně k prodeji s možností jej objednat. Co návrh, to přehledná cenová nabídka na realizaci.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku online interier

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,5/5 (40 hodnocení)
Kristýna

celkový přístup paní disagnérky neodhadla svoje schopnosti takže hlavně půl roční nahánění a nahánění, velikou nevýhodu teď zpětně vidím v realizaci pouze na dálku např. i dle zakresleného výklenků s ním nedokázala počítat, možná kdyby to viděla ve skutečnosti tak by to bylo jiné.

23. 7. 2016
Barbora

Nic

Vše , bohužel poslán jeden navrh, asi po sté urgenci a špatný , po pripominkovani paní nereaguje, vůbec nedoporučuji a není mi jasné, proč se tato nabídka objevila zde uz po druhé ..

7. 7. 2016
Michaela

Po třech měsících jsem konečně obdržela návrh 3D. Součástí voucheru bylo i nacenění všech prvků použitých ve 3D vizualizaci, ale ten už jsem neobdržela. Paní Zvěřinová má velmi neprofesionální přístup. Na e-maily nereaguje, pouze jednou se mi ji podařilo dovolat a přislíbila, že návrh pošle do týdne. Po dalším měsíci, kdy návrh opět nepřišel už ani nezvedala telefon. Nakonec mi tuto nepříjemnou situaci pomohl vyřešit Slevomat.

15. 6. 2016
Kateřina

Doposud jsem neobdržela návrh pokoje i přes několikeré urgence, 8.4.2016 jsem poslala požadované podklady (fotky + půdorys). Poslední odpověď jsem obdržela 4.5.2016 s tím, že návrh dostanu koncem nebo začátkem týdne. Doposud nic a na novou výzvu paní Zvěřinová nereagovala.

Kateřina Pořízková

19. 5. 2016
Petra

Voucher jsem uplatnila, vyplnila dotazník, poslala fotografie a doposud nemám od pana designera ani od studia ani čárku natiž nějaký návrh!

19. 5. 2016

Další hodnocení (11)