Kategorie

online interier

2,5 / 5 (40 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „zaslání 3 D návrhu bylo inspirativní“

Nový domov, jedna místnost, kancelář i rekonstrukce. Zkušený designér ví jak Vám pomoci, poradit, sjednotit veškeré požadavky na prostor barevnost i vyměřený rozpočet a vytvořit z pouhé představy vše jasně viditelné ve 3D vizualizaci. Onlineinteirer se zabývá návrhy interiérů po celé ČR včetně realizací. Už v návrhu vždy tvoříme nábytek, který je reálně k prodeji s možností jej objednat. Co návrh, to přehledná cenová nabídka na realizaci.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Hodnocení podniku online interier

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,5/5 dle 40 hodnocení
Reny

Nic

Voucher jsem zakoupila a během týdne chtěla uplatnit, následujících 14 dní se nikdo neozval. Tak jsem poslala dotazující se mejl, odpověď přišla 7.12. že paní na tom bude pracovat a během týdne se ozve. Do dnešního dne přes několik , slovy tři, mejlové dotazy, se nikdo neozval. Takže mé hodnocení je 1 hvězda a to jen proto, že se musí alespoň jedna zaškrtnout…bohužel a tak to vypadalo slibně.

10. 2. 2016
Užitečné? Ano
Martin

NÁVRHY NEBYLY DODÁNY

27. 2. 2016
Užitečné? Ano
Kristýna

celkový přístup paní disagnérky neodhadla svoje schopnosti takže hlavně půl roční nahánění a nahánění, velikou nevýhodu teď zpětně vidím v realizaci pouze na dálku např. i dle zakresleného výklenků s ním nedokázala počítat, možná kdyby to viděla ve skutečnosti tak by to bylo jiné.

23. 7. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Nic

Vše , bohužel poslán jeden navrh, asi po sté urgenci a špatný , po pripominkovani paní nereaguje, vůbec nedoporučuji a není mi jasné, proč se tato nabídka objevila zde uz po druhé ..

7. 7. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Po třech měsících jsem konečně obdržela návrh 3D. Součástí voucheru bylo i nacenění všech prvků použitých ve 3D vizualizaci, ale ten už jsem neobdržela. Paní Zvěřinová má velmi neprofesionální přístup. Na e-maily nereaguje, pouze jednou se mi ji podařilo dovolat a přislíbila, že návrh pošle do týdne. Po dalším měsíci, kdy návrh opět nepřišel už ani nezvedala telefon. Nakonec mi tuto nepříjemnou situaci pomohl vyřešit Slevomat.

15. 6. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (11)