PILGRIM travel

4,3 / 5 (73 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „krásný zájezd, doporučuji“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Poznávací zájezdy, Adventní zájezdy

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku PILGRIM travel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Helena

Dobrý den,
tento zájezd byl zrušen pro nedostatek klientů a peníze nám nebyly vráceny. Z počátku cestovka s námi komunikovala a oddalovala termín vrácení peněz a teď přestala i komunikovat. Doufáme, že tuto nepřijemnou událost vyřešíte, totiž, že máte páky jak s rizikovým obchodním partnerem, který poškozuje i Vaší důvěryhodnost, jednat. Prosím kontaktujte mě na bahell@seznam.cz
Jedná se o 2 vouchery na jméno Helena Babická a Marie Štolcová. Děkuji.
Helena Babická

8. 12. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Silvie

Zájezd byl zrušen, ale dozvěděla jsem se to až tak, že jsem si zavolala na CK (skoro 4 měsíce žádné info od nich). Peníze sice vrátili jak slíbili, ale až 1. 7., což vzhledem k tomu, že člověk má v práci dovolenou a rád by tedy jel někam jinam, je celkem problém, nemám každý rok 9000 odložených stranou na to, abych měla dvě dovolené.

31. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dalibor

Letovisko znám nic mě tedy nepřekvapilo. Jedná se o krásné profi lyžování upravené sjezdovky atd. Co bylo špatné a to ovlivnilo pohodu, bylo ubytování kde pro čtyři osoby byla jedna ložnice a v kuchyni rozkládací postel. Pokud by druhá dvojice chtěla jít v noci na wc nemohla ani projít přes kuchyň, kde by byla postel. Proto jsme toto reklamovali a doplatili si větší apartmán. Zde odsuzuji CK jelikož šlo o apartmán pro dva + dítě na přistýlce a né pro 4 dospělé lidi. Na toto je potřeba dopředu upozornit klienty, že nebudou mít prostor a soukromí.

7. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Bohdana

Přístup cestovní kanceláře velmi profesionální. Velká spokojenost.

4. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michal

Cestovni kancelar vas nalaka a pak nesplni co slibila. Pry to byla chyba delegate ze nas neubytoval na zarizeni ktere bylo slibovano ale to v okoli ani zadne nebylo. Zajezd byl presunut k jine cestovni kancelari ktera ho nabizela za uplne jine penize. V papirovem katalogu CK je zajezd levnejsi nez na slevomatu. Jeste ze ty slevy mame.

4. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (18)