Kategorie

Studio zdraví a krásy - masáže

4,5 / 5 (273 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice příjemné prostředí, relaxační hudba, přítmí a zapálená svíčka navozující atmosféru k odpočinku. Masážní olej s příjemnou vůní, milá paní masérka, která dělá svou práci se zájmem a poctivě se věnuje zákazníkovi po celou dobu masáže.“

Rekondiční, sportovní, aroma, těhotenské, relaxační masáže, peeling, kosmetické ošetření pleti s masáží.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio zdraví a krásy - masáže

Hodnocení podniku Studio zdraví a krásy - masáže

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Laďka

Velice příjemné prostředí, relaxační hudba, přítmí a zapálená svíčka navozující atmosféru k odpočinku. Masážní olej s příjemnou vůní, milá paní masérka, která dělá svou práci se zájmem a poctivě se věnuje zákazníkovi po celou dobu masáže.

17. 2. 2017
Užitečné? Ano
Sykorova

přístup a milá paní maserka

ne nemám výhrady

28. 12. 2016
Užitečné? Ano
Zuza

Hudba. Nebyla mi zima.

Po příchodu se mě paní ani nezeptala jestli nemám nějaké problémy, konkrétní obtíže nebo očekávání. Jsem masérka, nevěděla jsem, že se masírují i kosti na chodidlech a podkolenní jamky plné uzlin, ani, že hýžďové svaly nepatří k nohám zezadu. Celou dobu jsem měla pocit, že tam se mnou paní vlastně ani není, asi měla špatný den. Argumet, že se mě paní po masáži zeptala, zda bylo vše v pořádku a já řekla, že ano: byla jsem z té masáže tak vykulená, že mi to všechno došlo až doma. Tak se omlouvám, ale hodnocení této masáže si nemohu nechat pro sebe.

Vyjádření partnera
Studio zdraví a krásy - masáže Před 2 měsíci

Co dodat, možná si pořádně pročtěte text voucheru a najděte si skripta z masáží. Při masáži se nemluví, pokud si to klient vyloženě nepřeje - zásada číslo JEDNA při masážích. A neumět říci svůj názor do očí je také skvělá vlastnost. Jsem moc ráda, že už mě nikdy nenavštívíte. A jsem moc ráda, že mám dostatek spokojených klientů. I tak Vám děkuji za Vaše hodnocení.
Eva Lišková - Studio zdraví a krásy - masáže

19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Masáž byla úžasná a stejně i paní masérka-určitě doporučuji.

7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Hruska

Kvalita služby.

Domluva při razervaci.

2. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (75)

Podobné podniky