Kategorie

BMC™ Body Therapy

4,4 / 5 (83 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Procedura je velice příjemná, určitě doporučuji 5 návštěv. Pomůže nastartovat hubnutí, spolu s úpravou jídelníčku to jde snadněji. Po 3 návštěvách několik kilo dole, úbytek viscerálního tuku, zrychlený metabolismus a nárůst svalové hmoty. Bonusem je krásná pokožka. Jsem velmi spokojena a děkuji paní Marcele za milý přístup.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Zeštíhlující procedury

Hodnocení podniku BMC™ Body Therapy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Procedura je velice příjemná, určitě doporučuji 5 návštěv. Pomůže nastartovat hubnutí, spolu s úpravou jídelníčku to jde snadněji. Po 3 návštěvách několik kilo dole, úbytek viscerálního tuku, zrychlený metabolismus a nárůst svalové hmoty. Bonusem je krásná pokožka. Jsem velmi spokojena a děkuji paní Marcele za milý přístup.

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Marketabadalova

Paní Marcela je úžasná! Milá, příjemná, ochotná, ráda Vám vše vysvětlí a pomůže! :) Doporučuji všem! Kůra je účinná, neskutečně rychle se Vám zrychlí metabolimus. Navíc dostanete krém proti celulitidě.

6. 1. 2017
Užitečné? Ano
Makrelach

dobrá domluva při rezervaci
sezení proběhlo dle očekávání – pěkně vysvětleno, co se během sezení děje
jednoduše dostupné i pro mimopražské (blízko metra – pěšky cca 10 min)

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Určitě doporučuji. Nic jsem si od téhle procedury neslibovala, ale chtěla jsem to vyzkoušet. Koupila jsem si balíček 5ti procedur a určtitě doporučuji ten. Chodíte každý týden a vyloženě se těšíte, až Vám moc milá a příjemná paní řekne, jaké jste udělali pokroky a jaké máte výsledky. S hubnutím svých kil jsem začala před dvěma měsíci a tuto proceduru jsem brala jako podpoření mého snažení. Ke cvičení a změně stravování. A opravdu mi tato procedura pomohla nastartovat můj zpomalený metabolismus. Spaluji více. Po 5ti procedurách mám úbytek tuku, úbytek viscerálního tuku a kil a naopak se mi zvýšilo procento svalů a vody v těle. Což je paráda! Jako vedlejší efekt se mi projevila pevnější a hebčí kůže. Asi i díky krému, kterým se poctivě mažu :-) V rámci této prodceruy s příjemnou paní můžete konzultovat Vaše snahy, návyky a jídelníček. Což je moc fajn. Řekne Vám co děláte špatně a co děláte dobře. Trochu Vám to v hlavě porovná, abyste docílili leších výsledků. Za mě určitě doporučuji kudy chodím!

14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Míša

S kůrou jsem spokojena. Nemám ji dochozenu celou, ale podle výsledku mé pomalejší spalování vrací rychle do normálu. Citim se i lepe, určitě mohu doporučit. Navic byl i krém, který je na celulitidu.

Vse v pořádku, je to cenově náročnější kura, ale doporucuji vyzkouset set peti akci

22. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (36)

Podobné podniky