Kategorie

BMC™ Body Therapy

4,4 / 5 (82 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní Marcela je úžasná! Milá, příjemná, ochotná, ráda Vám vše vysvětlí a pomůže! :) Doporučuji všem! Kůra je účinná, neskutečně rychle se Vám zrychlí metabolimus. Navíc dostanete krém proti celulitidě.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky BMC™ Body Therapy

Hodnocení podniku BMC™ Body Therapy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marketabadalova

Paní Marcela je úžasná! Milá, příjemná, ochotná, ráda Vám vše vysvětlí a pomůže! :) Doporučuji všem! Kůra je účinná, neskutečně rychle se Vám zrychlí metabolimus. Navíc dostanete krém proti celulitidě.

6. 1. 2017
Užitečné? Ano
Makrelach

dobrá domluva při rezervaci
sezení proběhlo dle očekávání – pěkně vysvětleno, co se během sezení děje
jednoduše dostupné i pro mimopražské (blízko metra – pěšky cca 10 min)

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Určitě doporučuji. Nic jsem si od téhle procedury neslibovala, ale chtěla jsem to vyzkoušet. Koupila jsem si balíček 5ti procedur a určtitě doporučuji ten. Chodíte každý týden a vyloženě se těšíte, až Vám moc milá a příjemná paní řekne, jaké jste udělali pokroky a jaké máte výsledky. S hubnutím svých kil jsem začala před dvěma měsíci a tuto proceduru jsem brala jako podpoření mého snažení. Ke cvičení a změně stravování. A opravdu mi tato procedura pomohla nastartovat můj zpomalený metabolismus. Spaluji více. Po 5ti procedurách mám úbytek tuku, úbytek viscerálního tuku a kil a naopak se mi zvýšilo procento svalů a vody v těle. Což je paráda! Jako vedlejší efekt se mi projevila pevnější a hebčí kůže. Asi i díky krému, kterým se poctivě mažu :-) V rámci této prodceruy s příjemnou paní můžete konzultovat Vaše snahy, návyky a jídelníček. Což je moc fajn. Řekne Vám co děláte špatně a co děláte dobře. Trochu Vám to v hlavě porovná, abyste docílili leších výsledků. Za mě určitě doporučuji kudy chodím!

14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Míša

S kůrou jsem spokojena. Nemám ji dochozenu celou, ale podle výsledku mé pomalejší spalování vrací rychle do normálu. Citim se i lepe, určitě mohu doporučit. Navic byl i krém, který je na celulitidu.

Vse v pořádku, je to cenově náročnější kura, ale doporucuji vyzkouset set peti akci

22. 7. 2016
Užitečné? Ano
Julie

BMC Body Therapy znám už z Německa a jako vždy mě nezklamala. 2 kg po první návštěvě a krásně vyhlazená pokožka. Metabolismus se zrychlil, hubnu postupně dál. Rozhodně doporučuji.

15. 6. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (35)

Podobné podniky