Hodnocení podniku CK Akord

4,4/5 (4 433 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Rýnské vodopády a Curych🇨🇭

Moc hekticky program. Nebyl volný čas na posezení v kavarne či restauraci. V autobusu neslo položit sedadlo.

Vyjádření partnera
CK Akord Před 8 měsíci

Ostatní si program pochvalují a dokonce se i koupali v jezeře.

11. 6. 2019
Marie

Program zájezdu byl pěkný, ale dvě noci strávené v autobuse vše pokazily. Po probděné noci je člověk unavený a výlet si nemůže užít naplno.

Průvodce mluvil tak potichu, že z výkladu člověk chytal jen málo a potom jsme to vzdali.

Vyjádření partnera
CK Akord Před 8 měsíci

Nechápu, proč jste si zájezd koupili, když jste věděli, že budete 2 noci v busu. V busu řekl průvodce všechny důležité informace, tam ho museli všichni slyšet.

10. 6. 2019
Jitka

Málo času u vodopádů. Pouze 1.30.h. Ve městě Zurich jsme byli zbytečně dlouho .4.30h. Výlet lodi byl nezajímavý.

Vyjádření partnera
CK Akord Před 8 měsíci

Většina klientů si výlet lodí pochvaluje. Čas u vodopádů je dostačující a v Curychu je nutné mít delší zastávku.

14. 5. 2019
Ivana

Náplň zájezdu velmi krásná, dostatek času na vše, vždy se stálo blízko, nemuselo se docházet zbytečně daleko, navštívili jsme vše, co bylo v plánu, počasí nádherné, průvodce udělal, co měl., příjemné vystupování i přístup rovněž u řidičů…

Sedadla neměla schůdky pro polohování nohou, pro delší jízdu nepříjemné a nezdravé. Seděly jsme v levé části uprostřed, zde bylo kriticky málo prostoru mezi sedadly, při polohování sedadel před námi se vúbec nedalo hnout nohama, byly jsme zhruhlé celou neděli. V zadní části busu a na pravé straně tomu mohlo být jinak, jen tam seděli muži, na naše místa by se s nohama nevešli.
Autobus přijel v neděli do Prahy mezi třetí a čtvrtou, nikoli v 6–8 ráno. Nejezdilo metro, při přestupu a čekání cesta domů trvala 130 minut. Pokud by se upravily tyto body, lze doporučit.

26. 9. 2018
Petr

Stein am Rhein je neskutečně půvabné městečko, opravdu se vyplatí se tam zastavit. Čisťounké, úpravné, skutečně krásné, snímek pochází odtamtud. Rýnské vodopády jsou skutečnou ukázkou síly vody, která se řítí z 20 m dolů a v horkém dni vytváří příjemnou vodní mlhu. A Curych je celkem chudý na památky, ale opět neuvěřitelně čisté město, na každém rohu fontánky s pitnou vodou, všude veřejná WC (zdarma!), spousta luxusních obchodů, hlavně ženy si tam přijdou na své.

V autobusu velmi málo místa na nohy. Pak organizace, všude se píše, že nejhezčí pohled na vodopády je od zámku Laufen, což nám říkala i paní průvodkyně. Přesto nás ale dovedla na druhou stranu ke Schloessli Woerth, kde jsou vodopády vidět, ale z dálky, takže pro fotografování zcela nevhodné. Nicméně nám doporučila možnost cesty lodí k vodopádu (to jsme ovšem zaplatili), takže zážitek z toho byl. V Curychu vše v pořádku, procházka s výkladem, ale pak zbylo do odjezdu zbytečně mnoho času (cca 5 hodin). Kdybychom věnovali více času pobytu u vodopádů, bylo by to určitě lepší. No a teď to nejhorší. V pokynech bylo, že průvodkyně bude vybírat 15 franků za vstupy u Rýnských vodopádů a za projížďku lodí v Curychu. To jsme zaplatili, jenže: u Rýnských vodopádů se vstupné neplatí (jedině snad u zámku Laufen, ale tam jsme nebyli) a cestu lodí k vodopádu jsme si platili sami. Takže z těch peněz se platila jen projížďka lodí v Curychu, což je 8,80 CHF, netuším, jestli je hromadná jízdenka levnější. Tím pádem jsme očekávali, že dostaneme každý 6,20 CHF zpět. To není velká částka a dalo by se nad tím mávnout rukou. Nicméně paní průvodkyně se k tomu neměla a když jsme ji o to přímo požádali, odmítla vyhovět s tím, že si to máme vyřídit s cestovkou, že jejím klientem nejsou cestující, ale cestovní kancelář. Když jsem ji požádal o účet z nákupu lístků na loď v Curychu, že bych si jej ofotil, abych měl při tom vyřizování v CK Acord něco v ruce, opět odmítla s tím, že NENÍ OPRÁVNĚNA mi je ukázat (!) a že se na něj mohu podívat v CK (!!!). Takže peníze nevrátila, účet neukázala a že si to máme vyřídit v CK(!!!!). Už vidím, jak si CK zavede do účetnictví 40krát 6,20 CHF, převede na Kč a bude to posílat složenkou každému klientovi??? Kde to jsme, proboha, že průvodkyně na místě odmítne vyúčtovat naše peníze??? Tohle tedy na CK Acord a průvodkyni paní Šebestovou vrhá velmi, ale VELMI špatné světlo.

Vyjádření partnera
CK Akord Před rokem

Dobrý den,
pro vysvětlení a vyřízení se ozvěte do Ck 222 310 810. Není to tak jak uvádíte, nikdo vás nechtěl určitě ošidit. Program časově není možný upravit, musel být tak jak bylo naplánováno. V Curychu kratší doba není možná

5. 8. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.