Kadeřnictví Framesi

3,4 / 5 (20 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Služba jako taková byla moc fajn, a zdá se, že na vlasy (klasicky unavené po porodu) měla i znatelný účinek. Trochu jsem se necítila dobře ohledně přístupu personálu, připadala jsem si jako by mě vzali navíc v polední pauze, ale nebylo to evidentně zamýšlené, spíš trochu opomenutí. Cena a kvalita služby i šikovnost kadeřnic to vynahradily.“

Poskytování nadstandardní individuální péče a komunikaci s klientem. Součástí každé služby je odborná vlasová diagnostika a odborné poradenství. Zkušený tým profesionálních kadeřníků, který neustále zvyšuje své dovednosti na pravidelných školeních, Vám na základě diagnostiky doporučí nejvhodnější službu, ochotně vysvětlí jak se starat o své vlasy doma a také názorně předvede a doporučí přípravky pro domácí použití Naším cílem je spokojený zákazník a vysoká profesionalita kadeřníků pracujících s produkty Framesi

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kadeřnictví Framesi

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavla

Mytí, stříhání, foukání – vše hotovo za 20 minut? Příště raději zvolím jiný salon, na kvalitě to totiž bylo znát…

31. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Služba jako taková byla moc fajn, a zdá se, že na vlasy (klasicky unavené po porodu) měla i znatelný účinek. Trochu jsem se necítila dobře ohledně přístupu personálu, připadala jsem si jako by mě vzali navíc v polední pauze, ale nebylo to evidentně zamýšlené, spíš trochu opomenutí. Cena a kvalita služby i šikovnost kadeřnic to vynahradily.

8. 5. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Nikdy jsem nebyla ostříhaná tak hrozně jako v tomto kadeřnictví. Během 20 minut jsem měla umyté vlasy, ostříhané a vyfoukané. Tomu tedy říkám péče od profesionálů jak bylo uvedeno na voucheru. Čekala jsem radu a výběr účesů, ale toho jsem se bohužel nedočkala. HRŮZA!!!!!

12. 4. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Moc práce si teda kadeřnice s účesem nedala – přesně ten případ, kdy mě to tedy rozhodně nemotivuje znovu přijít, přestože to mám kousek od baráku. To si raději zajedu někam, kde se tomu věnují víc než 10 minut na střihu.

14. 3. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Perfektní. Jsem velice spokojena.

12. 3. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (5)