QuickFoto

4,2 / 5 (504 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „😉“

Fotoprodejna, profesionální laboratoř FUJIFILM, fotografie 9x13 až 60x90. Fotoateliér se specializací na dětskou a rodinnou fotografii, fotografování svateb po celé ČR.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku QuickFoto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

😉

15. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mkozak

Maximální spokojenost.

15. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sylvie

Rychlé zpracování, v požadovaném množství i kvalitě.
Jedno mínus a to způsob doručení, zabaleno v obyčejné obálce, která se mohla při doručení poštou snadno zničit ( a poškodit tak i fotografie).

17. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukáš

Spokojeni jsme nebyli. Fotograf nás nechal 20 min. čekat před budovou na ulici. Měli jsme s sebou dvouleté dítě a manželka měla 2 týdny před porodem, takže čekání bylo velice nepříjemné. Za vzniklou situaci se fotograf odmítl omluvit s vysvětlením, že zrovna fotil a neměl čas na to, aby nás pustil do sklepního ateliéru. Po focení, které trvalo zhruba 15 min., nás poměrně arogantně upozornil, že pokud si nepřiplatíme za poštovné a budeme si chtít fotografie vyzvednout osobně, nechá nás opět čekat. Kvalita fotografií byla průměrná, z focení na Vítání občánků máme mnohem hezčí snímky.

9. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Spokojená nejsem vůbec! Jsu tomu už tři týdny, co jsem odesílala kalendáře na firmu Akrem a do dnes (kromě jednoho mailu, že objednávka došla a je k vyřížení) nemám žádnou informaci o dodání a na telefon se nedá dovolat! Mám kalendáře jako vánoční dárek, tak doufám, že do pátku dojdou! Program na zhotovení kalendáře je zbytečně složitý.

19. 12. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (136)