Kategorie

QuickFoto

4,2 / 5 (504 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „😉“

Fotoprodejna, profesionální laboratoř FUJIFILM, fotografie 9x13 až 60x90. Fotoateliér se specializací na dětskou a rodinnou fotografii, fotografování svateb po celé ČR.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku QuickFoto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

😉

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Mkozak

Maximální spokojenost.

15. 5. 2013
Užitečné? Ano
Sylvie

Rychlé zpracování, v požadovaném množství i kvalitě.
Jedno mínus a to způsob doručení, zabaleno v obyčejné obálce, která se mohla při doručení poštou snadno zničit ( a poškodit tak i fotografie).

17. 1. 2013
Užitečné? Ano
Lukáš

Spokojeni jsme nebyli. Fotograf nás nechal 20 min. čekat před budovou na ulici. Měli jsme s sebou dvouleté dítě a manželka měla 2 týdny před porodem, takže čekání bylo velice nepříjemné. Za vzniklou situaci se fotograf odmítl omluvit s vysvětlením, že zrovna fotil a neměl čas na to, aby nás pustil do sklepního ateliéru. Po focení, které trvalo zhruba 15 min., nás poměrně arogantně upozornil, že pokud si nepřiplatíme za poštovné a budeme si chtít fotografie vyzvednout osobně, nechá nás opět čekat. Kvalita fotografií byla průměrná, z focení na Vítání občánků máme mnohem hezčí snímky.

9. 1. 2013
Užitečné? Ano
Lenka

Spokojená nejsem vůbec! Jsu tomu už tři týdny, co jsem odesílala kalendáře na firmu Akrem a do dnes (kromě jednoho mailu, že objednávka došla a je k vyřížení) nemám žádnou informaci o dodání a na telefon se nedá dovolat! Mám kalendáře jako vánoční dárek, tak doufám, že do pátku dojdou! Program na zhotovení kalendáře je zbytečně složitý.

19. 12. 2012
Užitečné? Ano

Další hodnocení (136)