Kategorie

Studio Tina - kosmetička Lenka

4,1 / 5 (1003 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi mile prostředí :)“

Kosmetické ošetření pleti, úprava obočí, barvení řas a obočí, trvalá na řasy s barvením, depilace, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, masáž rukou a parafín, ošetření ultrazvukovou špachtlí, iontovým přístrojem krásy, galvanickou žehličkou, vakuovou a diamantovou mikrodermabrázi, kavitační peeling, ultrazvuk, studená a teplá hlavice, masáž obličeje, krku, dekoltu, lehké líčení.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Tina - kosmetička Lenka

Hodnocení podniku Studio Tina - kosmetička Lenka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marcela

Nic

V salonu neskutečný nepořádek a špína.

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana
23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Tereza
Hodnocená nabídka: Kosmetické ošetření 4 v 1
22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Viera

prostředí

kosmetička :neřekne co bude dělat,co používá, mám asi jen pravou tvář při ošetření ultrazvukem,už tam nepůjdu

Vyjádření partnera
Studio Tina - kosmetička Lenka Před 21 dny

Průběh ošetření byl sdělen, pokud paní chtěla více info. mohla se zeptat. že má ošetřenou jen pravou tvář nesmysl. Zbytečně na klienty nemluvím nechám je odpočívat. Vše informace byly také uvedeny v popisu nabídky.Kosmetička

11. 11. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Bohužel s touto službou jsem nebyla spokojena.
První problém nastal, když jsem požádala o zvýšení lehátka, protože poloha hlavou dolů mi nedělá dobře, což ale paní kosmetičce moc nevyhovalo, protože by na mě nedosáhla. To jsem slyšela poprvé. Druhým problémem bylo odličování, sice nepoužívám voděodolnou řasenku, ale paní kosmetička s odlíčením měla potíže a řasy mi odličovala dost hrubě. I já neškolená vím, že na řasy se musí opatrně, aby nevypadaly a ne silou šmrdlat ze strany na stranu. Ostatní procedury docela dobrý, ale po ošetřování v oblasti očí mi prostě nebylo moc příjemné. Kromě toho, odličovací tamponky trochu zapáchaly a dost jsem se zděsila, když mi paní odpověděla, že je dezinfikuje Sanytolem. No, já teda nevím, má sice univerzální použití, ale jste si jistá, že je vhodný pro oči?? O rušivém prostředí, jak už někdo v recenzích zmiňoval, už se ani rozepisovat nebudu, tady si prostě neodpočinete.
Pravděpodobně se paní kosmetička bude hájit tím, že jsem si měla říct včas, když jsem s něčím nebyla spokojená, ale přijde mi neslušné poučovat někoho o něčem, čím se živí a obzvlášť když máte zavřené oči a nevíte do vám dává na obličej. Navštívila jsem již několik kosmetických salónů, takže myslím, že mám s čím srovnávat, za mě je to velké mínus, s každou takovouhle zkušeností nabývám dojmu, že na slevové portály se nabízejí služby těch, kteří si potřebují udělat klientelu a nemají zkušenosti, nebo těch, kteří si klientelu neudrží pro svou neprofesionalitu. V tomto případě jsem odcházela zklamaná.

10. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (305)

Podobné podniky