chata Barborka

3,6 / 5 (69 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné domácí prostředí s výbornou českou kuchyní :-) čisté záchody i sprchy a velmi milý personál :-) moc děkujeme za strávenou dovolenou… “

Chata Barborka se nachází v malebném kraji rozhleden Jizerských hor, najdete zde i mnoho dalších zajímavostí,které stojí za to zhlédnout. Chata jako taková nabízí levné ubytování s výbornou kuchyní.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku chata Barborka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Nádherné prostředí, příjemné ubytování.

7. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mat

Akce nezahrnovala nic z toho, co bylo nabízeno: ani drink na uvítanou, ani degustaci kávy s profesionálním baristou, ani ochutnávku zabijačky !!! Při závěrečném vyúčtování po nás byla požadována za děti dvojnásobná cena, než bylo uvedeno na Slevomatu! To jsme odmítli a jen s obtížemi jsme se s majiteli domlouvali a nakonec přistoupili na kompromisní cenu. Když připočtu další nedostatky, jako neskutečně špinavé nádobí, nepovlečené lůžkoviny atp., jednoznačně chatu Barborku v Horním Maxově nedoporučuji nikomu a již nikdy ji zcela jistě nenavštívím !!!

29. 12. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Nelíbil se nám přístup personálu, chata samotná není špatná, ale sociální zařízení není pro slabší povahy (snaha není všechno). Po udávané domácí stravě jsme měli menší zažívací potíže.

28. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iva

Skvělá kuchyně. Ubytování v podkroví určitě nedoporučuji. Po dobu pobytu v podkroví jste stále ohnuti. Nelze se postavit a schodiště je dost nebezpečné. Občas jsme se uhodili hlavou o strop při stoupání do schodů. Právě skvělé kuchyni škodí tento negativní zážitek z ubytování. Vzhledem k účasti jen jednoho páru na základě voucheru se degustace a ochutnávka s omluvou nekonala. Škoda. Byli jsme tak trochu zklamaní a zaskočení.

22. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Kuchyně vynikající, až nadprůměrná, paní majitelka neustále ve stresu a jen slibovala a slibovala a následně si dané sliby nepamatovala

2. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (24)