Kategorie

Lázně Darkov

4,3 / 5 (78 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Polopenze vynikajici, procedury uzasne relaxacni a dobre nastavene. Vyuzili jsme zdarma bazen Svet vitality v sanatoriich Karvina Hranice, kde byly i virivky, sauny a jodobromovy bazen (za priplatek).“

relaxační pobyty, wellness

Dnes otevřeno: 9:00–15:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lázně

Hodnocení podniku Lázně Darkov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Romana

Polopenze vynikajici, procedury uzasne relaxacni a dobre nastavene. Vyuzili jsme zdarma bazen Svet vitality v sanatoriich Karvina Hranice, kde byly i virivky, sauny a jodobromovy bazen (za priplatek).

V dobe naseho pobytu se cistil bazen v laznich Darkov, ale mohli jsme zdarma do sanatorii Karvina Hranice, tak nam to nevadilo ;-)

Včera
Užitečné? Ano
Františka

ochotný personál, čistý útulný pokoj

Že není vše pod jednou střechou, stálé přebíhání z jedné procedury na druhou, uzamčený park, zápach na chodbách z odpadů. Ubytování ve Společenském domě jen pro fyzicky zdatnější - chůze po 31 schodech bez výtahu.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Libuse

skvělé prostředí příemný personál,skvělé jídlo.VŠECHNO OK
děkuji

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Simona

Příjemné prostředí (jaro a léto musí být tady úžasně !!), velmi příjemný personál, hezké pokoje, skvělá strava...i když je nutno přecházet přes park z ubytovací vily na procedury, stravu a bazén do jiné vilky, vůbec nám to nevadilo.... moc jsme si to užili....děkujeme !

-

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jaromir

Přístup personálu, jak na recepci, tak u lázeňských procedur i v jídelně. Prostředí, ubytování - nemělo to chybu.

Je to sice věc, kterou asi nelze ovlivnit, ale v našem pokoji bylo trvale 24 hodin slyšet hučení zřejmě čerpadel pod námi v kotelně. Dalo se na to zvyknout.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (44)