Hodnocení podniku Zámek Loučeň a Labyrintárium

4,4/5 (5 240 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiri

park, krasne labyrinty

hotel!
špina u bazenu
zupan k bazenu za 100 czk
rucniky k bazenu nelze vzit z pokoje, na recepci dostanete odporny
vecere prumer
snidane bida
recepce rano 20 min bez personalu

15. 11. 2018
Jiří

zámek, park, bludiště

ceny v restauraci – pro horních 1,5 milionu, menší pokoje

8. 9. 2018
Pepa

Zamek a jeho okolí

pokoje v podkroví…, ubytovaní propadák…

27. 8. 2018
Petr

Krásné prostředí, domluva při rezervaci dobrá. Obsluha byla ochotná. Nádherný je zámek i park.

Dost nás zaskočilo, že se ve 21. století setkáme s hotelem, v němž není výtah. Tahat zavazadla do třetího poschodí, až do podkroví – v našem věku nic moc. Pokoj ani zdaleka neodpovídal vyobrazení na internetu. V tropickém vedru nebyly nutné deky, které by se hodily spíš do mrazivého počasí. V podkroví nebylo možné ani naplno otevřít okno, jenom ventilaci.

26. 8. 2018
Z

Hotel a pokoj ok.
Perfektní byla prohlídka zámku s degustací. Jeho excelence nás zaujmula a velmi dobře bavila. :D
Perfektní relax, prostředí i výborné jídlo nabízí nedělní piknik, není ovšem součástí voucheru :D
Bazén a sauna OK.
Snídaně naprosto bez problému, vše čerstvé, moc dobré a v 8:30 i výběr.

Předně se nám nelíbil časový harmonogram. Dva dny opravdu vypadají jinak. Přijeli jsme před druhou hodinou a bylo nám sděleno, že můžeme jít do zahrady a přijít se ubytovat klidně déle. Tak jsme šli na piknik, který byl úplně super, každému vřele doporučuji, prošli jsme se po nádvoří a ubytovali jsme se po třetí hodině. Pro příště už víme, že máme jít hned ve 14:00 a né déle. Slečna na recepci nám teprve pak sdělila čas prohlídky, otevírací dobu bazénu a sauny a že si máme jít zarezervovat večeři (Ty lepší časy už byly fuč. Byl to náš první pobyt vůbec, takže jsme to trošku prokaučovali). A už jsme byly znechuceni, protože jsme si rychle hodili věci na pokoj a šli se vykoupat a saunovat. Za hodinu jsme už museli být venku, začínala nám totiž „večerní prohlídka při svíčkách“. Večer si představuji opravdu jinak a né v pět odpoledne. Pravda svíčky byly po celém zámku, to že jsem si představila, že bude tma a svíčky budou hořet, je vlastně moje chyba :D… Po prohlídce jsme si šli projít zámecký park a pokračovali na večeři… I když jsme si krátký pobyt nechtěli nechat zkazit, tak večeře nás zklamala. Začátek večeře vypadal slibně. Obsluha přišla tak do čtvrt hodiny, nabídla nám tříchodové menu, kde jsme měli na výběr hlavní jídlo a to těstoviny s rajčaty a nebo kuřecí maso s grilovanou zeleninou. Oba jsme si vybrali kuřecí se zeleninou, během chvilky jsme měli na stole pivo a předkrm. Předkrm byl žalostný, čtvrt pytlíku rucoly s jedním rozpůleným cherry rajčátkem a dvěmi mozzarellovými kuličkami. Samotnou rucolu moc nemusím a myslím si, že nazývat toto salátem caprese není moc dobrý nápad.(Přikládám i fotku) :D Tak jsme se tím listím nějak probrali, dopili pivo a následovala hodina a čtvrt na „suchu“. Bez pití a dalšího chodu, bylo více lidí a všichni do jednoho byli velice znechucení. Někteří dokonce dostali hlavní chod před předkrmem a nikdo z nás nechápal, proč to tedy nedostali ti, co měli předkrm snědený nebo ti co přišli ještě dávno dávno před ostatními. Pozorováním jsme zjistili, že grilovaná zelenina se změnila na vařené brambory a kuřecí maso, chvíli vypadalo jako panenka, chvíli jako krkovice. Kdo by nevyměnil kuře za vepřové (pokud ho tedy jí), ale servírky se celou dobu tvářily, že je vše naprosto v pořádku a přesně tak to má být. Za celou dobu čekání se nikdo ani neomluvil za změnu chodu, ani nepoděkoval za trpělivost. A to se po celou dobu na place servírky pohybovaly, ale sbírali jen špinavé nádobí. Po hodině a čtvrt čekání nám byl donesen další chod a než jsme stihli říci, že bychom si dali ještě pití, byla obsluha pryč. Dojedli jsme hlavní jídlo(krkovici s bramborem:) a nás potěšilo, že přes mizernou obsluhu a předkrm, bylo výborné. Za nějaký čas se nás zeptali jestli chceme kávu k dezertu. My jsme si v půl desáté večer raději řekli o pivo, měli jsme totiž žízeň :D… Dojedli jsme, dopili a vypadli znechuceně pryč. Restaurace zřejmě neměla den…
Také jsme si mysleli, jak si užijeme neomezený vstup do bazénu a sauny, ale bazén byl pro nás otevřen od 14:00 – 22:00, takže nacpat ho mezi prohlídku zámku, zahrady a dvou a půl hodinovou večeři jde velice špatně. A neomezené není ani ráno od 8:30 –11:00 a saunu lze využít pouze od 15:00 do 22:00.

(Po večeři jsme si chtěli ještě někde dát alespoň nějaké pití, ale bohužel jsme si neuvědomili, že Loučeň je vesnice :D. Tak už víme, že si příště vezmeme alespoň flašku vína na pokoj, pokud tedy ještě někam pojedem…)

18. 6. 2018
Anonym

Zámecký park s Labyrintáriem a hřištěm pro děti, zajímavá zámecká prohlídka.

Velmi slabá tříchodová večeře. Na pokoji nefungovala sprcha (tekla pouze studená voda a velmi slabým proudem), takže jsme se museli sprchovat u bazénu.

14. 3. 2018
Anonym

Prohlídka zámku a zámecká zahrada byla pěkná.

Na voucheru bylo napsáno degustace vín, pod tím si představuji ochutnávku více vín a ne sklenicku s nějakým vínem…zima na pokoji..v ceně jsme měli 3chodové menu ( hlavní jídlo-řízek a opečeny brambory), k menu si představuji i pití. Tak jsme si objednali víno, 2dcl =cca 80,– a to byl modrý portugal, který koupíte v obchodě do stovky, dále jsme si objednali vodu s citronem ve džbáně, která stála 44,–, což se mi zda, že je za takové pití dost …snídaně oproti jiným hotelům dost chudá a personál otrávený..

6. 3. 2018
Kateřina

Prohlídka zámku. Moc hezký podané.

Od začátku špatná komunikace s recepci, recepční mezi sebou si nepředaly info, zima na pokojích.

3. 3. 2018
Martinkavej

Zámek s labyrinty a večerní prohlídkou.

Pokud by měl hotel tři hvězdy, tak by člověk i nějaké nedostatky přehlédl, ovšem v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu bylo těch nedostatků hodně. Hostům to vynahradí vedlejší zámek.

25. 2. 2018
Anonym

Hotelová restaurace, příjemný personál restaurace a výborné jídlo.

Špinavý bazén, nelogická organizace wellness a neudržované vybavení koupelny na pokoji.

20. 2. 2018
Jaroslav

Zámecká bludiště.

Ubytování.

9. 7. 2017
Janecbla

neupravené a zastaralé pokoje rezavý bazén krěsná bylanoční prohlídka zámků jinde mají výřivku ydarma pro ubztovavé občany

jindy už bychom tam nejeli personál byl vstřícný

21. 5. 2017
Lucie

Snadná domluva termínu..
Snídaňový bufet..
Ochotná obsluha v restauraci..

Na fotografiích vypadá vše 100× lépe (hlavně část hotelu s bazénem).
V labyrintáriu by ti chtělo nějaké směrovky, mapka nestačí.
Večeře obyčejná, žádná exploze chutí, co by člověk při těch cenách čekal.
Hotel si hraje je hogo fogo, ale jen na fotkách.

19. 5. 2017
Bohdana

Výborná a bohatá snídaně. Čistota pokoje.

Přijeli jsme do hotelu oslavit výročí svatby, o večeři při svíčkách jsme si mohli nechat jenom zdát. Tříchodové menu skládající se z česnekové polévky, kuřecích prsou s tvrdou grilovanou zeleninou a jako dezert, 1 kopeček vanilkové zmrzliny, bez jakékoli přízdoby, se hodí spíše do jiné cenové skupiny. Rovněž bychom uvítali větší ochotu personálu. Ledničku na pokoji mají ve standardu i v hotelu s méně hvězdičkami.

18. 4. 2017
Michal

Super prostředí, recepční, bar a zámecká restaurace (bohužel, zde se večeře nepodávají)

Chybí romantika při večeři pro dva. Restaurace je formou „jídelny“ jasně dané menu bez možnosti výběru, stoly na sebe téměř navazují, tedy dlouhá lavice ano. Žádné soukromí, žádné svíčky, žádná výzdoba. Obsluha nestíhá roznášet večeře (40 min. jsme čekali na jablečný závin, který se podával jako desert – ještě byl ztuhlý z lednice). Luxus jsem za dva a kousek nečekal, ale že místo romantiky spíše zklamání… Asi co bych chtěl… Něco přes 2000 není něco přes 12000…

15. 4. 2017
Jan

Park

Strava neodpovidala ****, na pokoji velmi hlucna lednice

6. 4. 2017
bf314ab0

Prostředí kolem zámku.

Naprostá katastrofa byla podávaná tříchodová večeře – nic horšího jsem nejedla – úplný propadák a nelíbilo se to více hostům. Dále se mně nelíbil přístup psů do restaurace a velikost pokojů – není místo pro jednoho natož pro dva.

21. 3. 2017
Kateřina

Krásný zámek, zajímavá prohlídka zámku i milá paní průvodkyně.

Ubytování naprosto neodpovídá 4* kvalitě. Pokoj byl natolik nevyhovující, že jsme byli ochotni za jakýkoliv příplatek dostat jiný. Bohužel hotel byl k našemu překvapení úplně plný. Předpokládám ale, že pouze díky několika probíhajícím akcím na slevových portálech. Prostředí restaurace a nabízené jídlo nám přišlo zajímavé až po vypití láhve vína. Personál sice opravdu milý, ale dle mého názoru jim chybí profesionalita a občas mi přišli víc zmatení než hoteloví hosté. Zámecká romantika ve stylu Loučně už opravdu ne.

2. 3. 2017
Dana

podvečerní prohlídka zámku s ochutnávkou vína

nabízené ubytování v miniaturním podkrovním pokoji se starým zašlým nábytkem neodpovídalo čtyřhvězdičkovému hotelu

4. 1. 2017
ALENA

Příjemný a vstřícný personál.

V bazénu byla studená voda, pokoj byl velmi malý a před hotelem se nedalo zaparkovat, bylo plné parkoviště, dovolili nám nakonec parkovat na trávě.

19. 11. 2016
Vladimír

Přístup personálu, snídaně.

Velmi malý pokoj ve 3. patře bez výtahu, pro návštěvníky nad 55 let nevhodné. Špinavá okna, skoro žádný úložný prostor, koupelna a WC bez ventilace.

5. 8. 2016
Jan

nezájem personálu o hosty, ačkoli byl hotel prázdný, tak byl celkový servis v restauraci naprosto katastrofický. Prý za to mohl nově zavedený objednávkový systém…

27. 7. 2016
Lucie

zámek a okolí zámku

chudá večeře, malé pokoje s postelema od sebe, servis hotelu

26. 6. 2016
Dagmar

Vstřícný přístup personálu na recepci i v restauraci, labyrintárium, noční prohlídka zámku

Méně kvalitní jídlo , omšelé prostředí restaurace

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
15. 4. 2016
Denisa

Obsluha recepce příjemná, večerní prohlídka zámku s bílou paní, labyrinty

„Gurmánská“ prohlídka zámku spočívala v 1dcl skleničce bílého + 1dcl červeného vína a 1 lžičce malinké mozzarelly s rajčátkem… Pokoj byl standardní, nikoliv zámecký. Zámecká restaurace gastronomicky podprůměrná. Se službami jiných zámků (Kotěra, Liblice apod) se to vůbec nedá srovnávat :-(

Vyjádření Slevomat.cz
Před 3 roky

Dobrý den,

děkujeme za vaše hodnocení. Pevně věřím, že další pobyty budou na jedničku a v mailu ode mě máte překvapení.

Přeji hezký víkend,

Jirka
Velvyslanec zákazníků
Slevomat.cz

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
4. 4. 2016
Jiri

prostředí

jídlo slabé, pokoj měl fleky na omítce

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
31. 3. 2016
Martina

Výborná večeře

Nepříliš komfortní ubytování
Chyběl fén
Ačkoli jsem byla předem ujištěna o bezbariérovosti celého hotelu, k bazénu vedlo 10 schodů, na „bezbariérovém“ pokoji byla pouze vana, chybělo použitelné zrcadlo, jediná bezbariérová sprcha (o které nevěděl ani personál) je nad schodištěm u bazénu (kam se není možné dostat výtahem, atp.

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
12. 3. 2016
Miroslava

Ubytování pěkné, čisté. Večerní prohlídka zámku hezká. Jediným minusem na celé akci byla „romantická“ večeře při svíčkách. Hovězí vývar slušný, pečené stehno nemá podle mého názoru nic společného s romantikou, je to v současnosti to nejlevnější maso na trhu. To bych brala jako oběd v závodní jídelně. Růže na pokoji samozřejmě potěšily, medovina dobrá. Snídaně byly skvělé.

Vyjádření Slevomat.cz
Před 3 roky

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí mě, že romantická večeře nesplnila Vaše očekávání. Na emailu ode mě máte malý dáreček a doufám, že udělá radost.

Také věřím, že další nákupy na Slevomatu budou na jedničku.

Přeji hezký den,

Jirka
Velvyslanec zákazníků
Slevomat.cz

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
15. 1. 2016
Srba

Snaha po nasi stížnosti, vyřešit situaci z revem z podnikového večírku.

Jídlo. Porce jako pro děti. Hluk z večírku firmy Partners. Dvakrát jsme to v noci řešili s personálem. Nedalo se kvůli řevu ani ve dvě hodiny v noci spát. Satny u bazénu hrůza. Zasla sláva. Voda v pidibazénu studena. Pokoje vzhledově připomínaly socialisticky realismus. Des, běs. Nikdy více Loucen.

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
30. 12. 2015
Lenka

– večerní prohlídka zámku
- první den bohata snídaně

Bohužel toho bylo víc. Začalo to vstupem do pokoje, tak malý a neutulny pokoj jsem ještě nevidela, rozhodne nevypadal jako pokoj, který inzerujete-kazdy kus nábytku jiný, najít dvě stejne skleničky docela problém, kapajici sprcha atd… Pak měla prijit , , romantická večeře, , opravdu nechápu, co by mělo být romantické na večeři, když jen metr vedle me sedí další pár? Menu nic originalniho a dobreho – kuřecí stehno… Asi cely pobyt završilo wellnes, tak malé wellnes se tremi lehatkami na tak velký hotel??? O hygieně v sauně, ani nemluvím… Omlouvam se za kritiku, ale bohužel. Byli jsme zklamání.

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
6. 12. 2015
Jana

Lokalita i park. Krásné květiny na pokoji, které vydržely týden pěkné.

Extrémně studený bazén, průměrné jídlo, nemožnost využít wellnes přes den, pouze večer, kdy byla současně večeře.

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
25. 11. 2015
Lukáš

Ubytování, místo, bludiště, park.
Všechno je pěkné, pokud nejste „zaškatulkováni“ jako ti ze slevomatu.

Bylo až neskutečné kde jsme všichni ze slevomatu museli povečeřet. Nastrkáni do úzké provizorní uličky k úzkým stolům. Jeden vedle druhého…romantika? na to rovnou zapomeňte!

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
24. 11. 2015
Matous

Super byla večerní prohlídka zámku. Prohlídka zámku a výklad průvodců byl na vysoké úrovni. Obsluha v salonku byla velice vstřícná a ochotná. (sl. Jitka)

Ubytování (neuklizeno a při odjezdu obviněni z nezaplacení útraty v místní restauraci kde jsme platili v hotovosti. Slečna na recepci velmi nepříjemná a arogantní.)

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
23. 11. 2015
Veronika

Zámek a zámecký park moc pěkný, ubytování bylo také pěkné, čisté, sídaně formou švédských stolů super.

večeře neodpovídala žádné romantické večeři a už vůbec ne hvězdám hotelu..hlavní chod bylo kuřecí stehýnko za které by se styděli i v závodní jídelně a rozvařené brambory..navíc byla večeře servírována v místnosti kde stolky byly od sebe asi 20 cm.. tudíž žádná romantika. Pobyt byl pěkný, ale příště raději bez večeře..

Hodnocená nabídka: Romantika na zámku Loučeň
9. 11. 2015
Any Angela

I přestože znám zámek velice dobře, tak mě zklamala restaurace…

24. 8. 2015
Jana

Prohlídka hradu s dwgustací vín, zámecký park, večeře.

Kvalita ubytování – pokoje v historické části se neshodovaly s inzerovanými fotografiemi (staré pokoje, pokoj v podkroví byl bez ventilace, tudíž v létě neobyvatelný).

9. 8. 2015
Petr

oteviraci doba kavarny (mozno uplatnit voucher jen do 15:00), pristup personalu

7. 7. 2015
Dana

Velice příjemná byla obsluha v restauraci, neměli problém s výměnou jídel pro děti, měnili jsme čápy s mákem za krupicovou kaši a velmi milá byla paní v pokladně. Nadchla nás i prohlídka zámku s příjemným průvodcem. Program v parku byl taky moc hezký, děti byly nadšené.

Když jsem si bohužel až na poslední chvíli přečetla i menší písmo na voucheru, tak jsem zjistila, že sleva se nevztahuje na víkendy…kdy má jet pracující rodič s dětmi ve školním věku na rodinný výlet během školního roku jindy než o víkendu??????? Pardon, ale to je pěkná hovadina. Museli jsme tedy doplatit rozdíl na vstupném. Ponaučení pro příště: neskočit na špek vychytralým prodejcům takových voucherů a hlavně je pořádně číst!

22. 6. 2015
David

Oproti loňské akci možno využít pouze ve všední dny, kdy jednak není žádný program, restaurace je zavřená a ve vesnici je hak po vymření. Při výdeji jídla paní v hotelu tvrdila, že mají zájezd, má se čekat přes hodinu a prý jsme se měli objednat. Po ukázání emailu s potvrzením bylo jídlo za 10 min.

Proti loňské akci zklamání, ale děti si to i tak užily.

Vyjádření partnera
Zámek Loučeň a Labyrintárium Před 4 roky

Dobrý den,
za restauraci se omlouvám, ale co se týká platnosti voucheru tak to bylo uvedeno již v při prodeji. Voucher je na vstup a čápy, další program na zámku běžně není a pokud je, dá se vstup doplatit, tak jako to klientům slevomatu umožňujeme i letos v květnu a červnu o víkendech.
Děkuji za reakci
Vratislav Zákoutský, kastelán

23. 5. 2015
Alena

Ochota, vstřícnost a milé jednání snídaňové obsluhy a personálu v recepci, výborný večerní raut i snídaně.

Neprofesionální obsluha v restauraci, večeře podávaná v restauraci kvalitativně i jinak podprůměrná (čekali jsme na ni více než hodinu!!!, přestože jsme ji měli objednanou na určitý čas, museli jsme ji urgovat – zapomněli na nás), velmi nízká úroveň ochutnávky vín!! Byla avízovaná kutnohorská vína, podávala se obyčejná vína zahraniční provenience běžně dostupná v každém supermarketu.

17. 2. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.