Hotel Bonaparte***

3,2 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásná příroda, vstřícný personál hotelu.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Bonaparte***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Verunka

Hotel špinavý, obsluha šílená! už nikdy více do tohoto hotelu!

3. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tomáš

snídaně byla v nabídce uváděna formou švédských stolů. Skutečnost byla taková, že jsme dostali na výběr z obloženého talířku nebo míchaných vajíček a jako pečivo byl pouze bílý chléb. Švédské stoly se nekonaly. Čistota pokojů a sekce sauny trochu pokulhávala, jelikož v sauně jsem sám musel zlikvidovat několik pavouků a pavučin a na pokoji tomu nebylo jinak. Při příjezdu byla na recepci zřejmě nějaká slečna brigádnice mimo obor, která nebyla schopna nás ani přivítat a dát nám jakékoli úvodní informace. Komunikace s recepční tedy téměř na bodu mrazu. Obsluhu restaurace, sauny a ostatních služeb zajišťovala a vykonávala pouze jedna paní, patrně i provozní. Co se týče jídla, není co vytknout, v kuchyni vaří chvalitebně…

23. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiri

Mimo sezónu či při neobsazení hotelu (kromě nás byl jediný host – motorkář z Holandska) nebyla puštěna teplá voda, byla omezená otvírací doba restaurace. To vše se dá pochopit, ale výmluvy typu „dole v obci zrovna dnes překopli teplovodní potrubí“ a „kuchař má rodinné problémy“ jsou zbytečné a působí i směšně… Ale jinak hezké místo s historickými stopami.

30. 7. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vejvoda

úklid pokoje zejm.koupelny;

16. 7. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavča

Zatím by jsme toto nedoporučili, je vidět, že dálnice D8, která vede nedaleko udělala tomuto místu útrum. Sice se milá paní, která fungovala jako recepční, servírka, pomocná kuchařka a nevím co ještě moc snažila, ale na jednoho je to asi moc.

15. 7. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)