JL Fotostudio

4,4 / 5 (18 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vstřícný přístup“

Fotografování klasických i kreativních portrétů, dětí, rodinných fotografií, kulturních i společenských akcí a reportáží.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku JL Fotostudio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (18 hodnocení)
Luckavitova

Slečna fotografka byla příjemná, na focení nás objednala rychle, rychle jsme měli i fotografie, dostala jsem i bonusovou fotografii navíc pro přítele. Fotili jsme malé dítě, což asi bývá problematičtější, přesto jsem byla po zhlédnutí fotek z jiného ateliéru trochu zklamaná malou nápaditostí fotografií – žádné střídání pozadí, žádné fotografie na kožešince či s nějakými doplňky (ateliér byl čerstvě zařízený, tak možná proto). Naštěstí jsme alespoň měli své hračky, které jsme k focení poskytli. Sama jsem vytáhla několik různých kousků oblečení, ale slečna fotografka nechala výběr vlastně na mně. Takže, ač byla vstřícná, já čekala spíš její iniciativu, domluvu ohledně oblečení, make-upu, vlasů (na některých fotografiích jsem rozcuchaná, mám druhou bradu). Také by mi víc vyhovovalo, kdybych dostala na výběr a mohla z vhodných fotografií sama vybrat, které chci vyretušovat. Fotografka tyto fotografie vybrala sama, protože prý lépe vidí jejich kvalitu. Ale abych nekritizovala příliš, slečna fotografka mi pak poskytla několik fotografií navíc, když jsem ji upozornila, že ona nevybrala jedinou fotografii, na které by se mé dítě usmívalo, což je pro rodiče, prarodiče… podstatnější než vrcholná kvalita fotografií. Takže bych doporučila spíš pro ty, kdo mají jasnou vizi ohledně stylu fotek, oblečení atp., a s tou tam půjdou.

10. 2. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladka

vstřícný přístup

18. 1. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michal

Naprostá spokojenost – skvělá spolupráce a kalendář jako vánoční dárek udělal nesmírnou radost.

26. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Ze začátku jsem byla trochu rozpačité z prostředí atelieru , ale poté můj dojem vylepšila paní fotografka sama. Je velice příjemná a šikovné portrétové fotografie jsou opravdu povedené

13. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Bylo to naprosto úžasné. Bezvadné prostředí i paní fotografka Lenka. Všem doporučuji!!!!

9. 11. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)