Penzion Bystřina

Kašperské Hory, Čeňkova pila 36

„výborná kuchyně, bezvadný a ochotný personál, hezké prostředí v restauraci
okolní příroda
záchody a sprchy“
— Platzky, Před 3 roky

„výborná kuchyně, bezvadný a ochotný personál, hezké prostředí v restauraci
okolní příroda
záchody a sprchy“
— Platzky, Před 3 roky

O nás

nabízíme pohostinství a ubytování na penzionu

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Penzion Bystřina
Čeňkova pila 36, Kašperské Hory, 34192 (zobrazit na mapě)

Penzion Bystřina

Čeňkova pila 36, Kašperské Hory

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Pobyt s domácími zvířaty možný po dohodě.
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 50 Kč/noc
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

hana

Příjemný personál, ubytování v klidné lokalitě

Olaf

– super startovní bod pro výlety
- milí lidé
- velmi přijemný a ochotný personál
- wi-fi

– ubytování je na mě špinavé
- hodně prachu, WC bylo špinavé celou dobu, sprchy plné vlasů
- povlečení bylo čisté (cítit slabě po cigaretách), ale pokoj byl celkově na úrovni ubytovny pro sociálně slabší
- jídlo bylo celkově podprůměrné, porce velké
- do jídelny se jde přes kuřáckou část…

Jaroslava

Výborná poloha pro výlety.
Pobyt vhodný pro milovníky „retro – ROH“ dovolených. :-) Na jídelním lístku je uvedeno: „Rekreant je povinen / rekreant nesmí / může…“

S kamarádkou nejsme náročnými klienty, ale tento pobyt nás velmi nepříjemně překvapil, stejně tak, jako hodnocení zde uvedená: „výborný personál, ochota personálu, apod.“

Toto jsme nezažily – cílem personálu bylo, abychom co nejdříve zmizely z obsluhujících prostor. Již v osm večer jsme byly upozorňovány, že se zavírá v deset a kdybychom chtěly odejít dříve, i oni by dříve mohli zavřít :-(. Pokud jsme si chtěly před večeří dát panáka (jako odměnu za celodenní „dřinu“ na kopcích“), nikdo si nás cca 20min nevšímal… takže jsme si nic nedaly… Za velmi nepříjemné považuji vchod do restaurace pro ubytované hosty – skrz malý bar, denně totálně zakouřený. Neumím si představit, že bychom zde byly s dětmi.

Za celou dobu jsme od nikoho z personálu neviděli vůči nám úsměv, nedej bůh, že by se nás někdo zeptal, jak jsme strávily den, zda něco nepotřebujeme, či zda nám chutnalo či nikoli..

Za katastrofální považuji vybavení v pokojích – velmi malá místnost, kdy jsme si samy musely přestavit nábytek, abychom vůbec mohly přejít pokoj. A i tak hrozilo permanentní nebezpečí zranění ohledně poličky, umístěné ve výši ramen dospělého člověka. Místo mezi postelí a zdí bylo cca 35 cm. Takže buď hrozilo zakopnutí o postel nebo modřina na rameni o danou poličku. O tom, že poličky jsme si musely samy utřít od prachu, ani nemluvím.

Společné koupelny a WC neurazí, ale na WC nebylo mýdlo, v koupelně neodtékal odpad o plísni ani nemluvě. Ostatní hodnotící zřejmě neviděli, nebo nechtěli vidět.

Velmi omezený výběr jídel k večeři (2 možnosti) – nicméně velmi dobře připravené. Výběr jídel na druhý den se provádí dopředu u večeře – my měly zkušenost, že slečna servírka nám pohřebním hlasem oznámila, „vajíčka si ráno neobjednávejte“. Důvod nesdělila, tak to trochu znervózní: nejsou vajíčka, zapomněly se objednat, nebo vypukla salmonela… to se nedovíte :-)

Chcete-li si dát k večeři víno – neptejte se personálu na typ vína… Je prostě bílé nebo červené. Na moji otázku: „jaké máte rozlévané červené“ slečna servírka vytřeštila zrak a cca 1min lapala po dechu. Pak odpověděla, že svatovavřinecké. Po objednávce přinesla skleničku se slovy: „je to Portugal“. Doplňující otázku: „nebude Vám to vadit, mohu to tak nechat“, jsme neslyšely… :-).

Dovolím si zopakovat, nejsme náročné, ale to, co jsme zažily, je neopakovatelné, v dnešní době. A je to velká škoda, protože umístnění podniku vybízí k maximálnímu zužitkování skvělé polohy. Ale prozákaznický přístup je personálu zřejmě věcí neznámou. Co ale nechápu jsou hodnocení, které jsou zde uvedena.. Buď jsme měly nehoráznou smůlu nebo měli ostatní přispěvovatelé neskutečnou kliku.
Během necelého týdne jsme v okolí navštívily několik restauračních zařízení a většinu bychom mohly hned doporučit. Bystřinu, ale nikoli. Což je škoda.